قالب شرکتی وردپرس Education Zone مخصوص مراکز آموزشی


قالب شرکتی وردپرس Education Zone مخصوص مراکز آموزشی

قالب شرکتی وردپرس Education Zone مخصوص مراکز تحصیلی | پوسته وردپرسی برای مراکز آموزشی 

اگر شما مدیر یک مرکز آموزشی هستید و یا در حال اداره یک مرکز آموزشی یا یک دانشگاه هستید، یا مایلید تا یک سایت کاملا آموزشی را طراحی و پیاده سازی کنید می توانید از یک قالب شرکتی حرفه ای استفاده کنید و بدین وسیله سایت آموزشی خود را طراحی نمایید.  قالبی را که در این مقاله به شما معرفی می کنیم یک قالب شرکتی است که مناسب مراکز آموزشی، آموزش و پرورش و مراکز تحصیلی است.

قالب شرکتی وردپرس Education Zone

قالب Education Zone یک تم وردپرس تمیز، زیبا، حرفه ای و رایگان است که به طور خاص برای موسسات آموزشی طراحی شده است. این قالب برای دانشگاه، دانشکده، مدرسه، مراکز آموزشی، دبستان، دبیرستان و مهد کودک، موسسات آموزش عالی، آموزشگاه‌های نمونه دولتی و سایر وب سایتهای آموزشی مناسب است. این قالب بسیار انعطاف پذیر بوده  و با ویژگی های مختلف و گزینه های شخصی سازی قابل تنظیم می باشد پس از آن میتوان برای ساخت انواع مختلف وب سایت های تجاری و شرکتی نیز استفاده کرد.

قالب شرکتی وردپرس Education Zone مخصوص مراکز آموزشی

هر سایت آموزشی دارای چندین ویژگی برای ایجاد یک وب سایت کاربر پسند، تعاملی و بصری خیره کننده است. چنین ویژگی هایی شامل منوی سفارشی، بنر جذاب، گالری، بخش دوره ها، بخش توصیفی، بنر با دکمه تماس با عمل (CTA) و رسانه های اجتماعی است که قالب شرکتی وردپرس Education Zone تمام ویژگی هایی را که یک سایت آموزشی نیاز دارد را در بردارد.

از قابلیت های برجسته این قالب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی زیبا
طراحی تمیز و ظریف قالب یک چشم انداز بسیار زیبا و جذاب است و مطمئناً تأثیر ماندگاری در بازدید کنندگان وب سایت شما خواهد گذاشت.

ادغام رسانه های اجتماعی
ارتباط خود را با بازدید کنندگان از طریق رسانه های اجتماعی از دست ندهید. ادغام رسانه های اجتماعی با وب سایت، به شما اجازه می دهد تا به طور جذاب صفحه های مختلف رسانه های اجتماعی خود را نمایش داده و به سایت پیوند دهید.

اطلاعات مهم خود را برجسته کنید
۴ پست مهم خود را با استفاده از بخش اطلاعات برجسته کنید. شما می توانید از این بخش برای نمایش اطلاعات مربوطه استفاده کرده و بازدید کنندگان وب سایت خود را به صفحات مختلف هدایت کنید.

نظرات مشتریان
موارد شگفت انگیزی را که مشتریان در مورد شما گفته اند را به نمایش بگذارید و مشتریان بالقوه را با استفاده از بخش توصیفی جذب کنید.

۴ ابزارک سفارشی
با داشتن ۴ ابزارک  ساخته شده سفارشی، می توانید پست های محبوب، پست های اخیر، پست های برجسته خود را به راحتی نمایش داده و به صفحات پروفایل اجتماعی خود متصل شوید.

خوانایی آسان
با استفاده از فونت، اندازه، فضاها و کنتراست عالی Education Zone اطمینان حاصل می کند که مطالبی که در آن کار کرده اید بسیار آسان است و خواندن آن برای بازدیدکنندگان آسان است.

امکانات و قابلیت های قالب وردپرس شرکتی Education Zone

  • کاملا بهینه سازی شده همراه با کدهای بهینه
  • سرعت بارگذاری بسیار بالا
  • دارای ابزارک ها یا ویجت های آماده
  • سازگار با انواع مرورگرها
  • پشتیبانی کامل از ووکامرس
  • سازگار با پلاگین Contact Form 7
  • کاملا واکنشگرا
  • بنرهای جذاب و زیبا
  • ابزارک هایی برای صفحه اصلی، سایدبار و فوتر
  • و …

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید .

پارس وی دی اس