افزونه فروش ویژه محصولات وردپرس در EDD با EDD Sale Price


افزونه فروش ویژه محصولات وردپرس در EDD با EDD Sale Price

با سلام !

در مقالات قبلی در رابطه با افزونه های فروشگاه ساز در وردپرس توضیحاتی دادیم که یکی از این فروشگاه ساز ها افزونه Easy Digital Download است. امروز قصد داریم یکی از افزونه های زیر مجموعه این افزونه را معرفی کنیم که یک افزونه فروش ویژه محصولات در وردپرس میباشد پس همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه فروش ویژه محصولات در وردپرس EDD Sale Price.

افزونه EDD Sale Price  فروش ویژه محصولات در وردپرس

آموزش کار با افزونه EDD Sale Price

افزونه EDD Sale Price یکی از افزونه های پر کاربرد در وردپرس است که در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و تا کنون  ۱٫۰۰۰ نصب داشته است.

کاربرد افزونه EDD Sale Price نمایش فروش ویژه محصولات است!

یعنی زمانی که شما یک محصول را توسط افزونه EDD برای فروش میگذارید باید قیمتی برای آن تعیین کنید اما افزونه EDD Sale Price یک قابلیت جالب به آن اضافه میکند. این افزونه یک المنت قیمت ویژه به لیست قیمت های محصولات اضافه میکند. حتما در سایت های فروشگاهی دیگر قیمت های ویژه را دیده اید این تکنیک کاربران را مشتاق میکند تا محصول را بخرند.

آموزش کار با افزونه EDD Sale Price

اولین گام برای استفاده از افزونه EDD Sale Price نصب و فعالسازی آن میباشد سپس بعد از نصب افزونه یک محصول ایجاد کنید ،پس از ایجاد محصول همانطور که مشاهده میکنید یک المنت یا آیتم مانند تصویر زیر اضافه شده است.

آموزش کار با افزونه EDD Sale Price

اگر تیک فعال کردن قیمت گذاری متغییر را بزنید مشاهده خواهید کرد که چندین گزینه دیگر برای شما به نمایش در می آید.

فروش ویژه محصولات بصورت چند قیمتی در EDD

پس از اینکه تیک گزینه  فعال کردن قیمت گذاری متغییر را زدید همانطور هم که در تصویر زیر هم مشاهده میفرمایید میتوانید برای یک محصول چندین قیمت متفاوت تعیین کنید و برای محصول خود تخفیف های ویژ تعیین کنید و با کلیک کردن روی دکمه ایجاد قیمت جدید ، یک قیمت دیگر برای شما ساخته میشود.

همچنین شما میتوانید تعیین کنید که یک محصول با ویژگی خاصی قیمتش متفاوت باشد و با ویژگی دیگری قیمت دیگری داشته باشد. خب بعد از گزاشتن و ایجاد یک محصول فایل ها را انتخاب کرده و یک اسم برای آن وارد کنید بعد قیمت را در باکس مخصوص خودش بنویسید.

آموزش کار با افزونه EDD Sale Price

نکته: برای فروش ویژه محصولات در وردپرس توسط افزونه EDD Sale Price باید قیمت اصلی محصول نسبت به قیمت فروش ویژه کمتر باشد مانند تخفیف همچنین برای وارد کردن قیمت ویژه توجه داشته باشید که قیمت را در sale price بنویسید.

 تبریک !

شما توانستید امکان فروش ویژه محصولات بصورت چند قیمتی در EDD را امکان پذیر سازید! امیدوارم این افزونه که یک افزونه مکمل EDD است برای شما کاربردی بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس