عضویت خودکار در edd با افزونه edd auto register


عضویت خودکار در edd با افزونه edd auto register

سلام !
امروز قصد داریم افزونه ای را معرفی کنیم تا با استفاده از اون پس از اینکه کاربر خریدش رو انجام داد اطلاعاتی که برای خرید ثبت کرده به عنوان اطلاعات عضویت اون قرار بگیره و به طور خودکار ثبت نام بشه.

افزونه عضویت خودکار خریداران EDD وردپرس

همانطور که میدونید افزونه easy digital downloads یکی از افزونه های پر کاربرد مختص برای سایت های تجاریست که امکان فروش آنلاین رو فراهم میکنه ، اگر در رابطه با افزونه های فروشگاه ساز اطلاعات آنچنانی ندارید پیشنهاد ما به شما این است که مقاله (افزونه های فروشگاه ساز وردپرس) رو حتما بخونید. برای اینکه شما اطلاعات کاربر رو در این افزونه پس از اینکه خرید خودش رو انجام داد به عنوان اطلاعات ثبت نام در نظر بگیرید کافیه تا از افزونه EDD Auto Register استفاده کنید. همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با آموزش عضویت خودکار خریداران EDD وردپرس پس از ثبت نام.

افزونه عضویت خودکار خریداران EDD وردپرس EDD Auto Register

برای عضویت خودکار خریداران افزونه EDD ، افزونه EDD Auto Register این کار را برای شما امکان پذیر میسازد تا پس از اینکه کاربر خرید رو انجام داد اطلاعات کابری به ایمیل خریدار به صورت خودکار ارسال شود.

بعد از اینکه افزونه EDD Auto Register رو نصب و فعال کردید (نصب افزونه) از بخش پیکر بندی افزونه و تب افزونه ها میتوانید عضویت خودکار خریداران را مدیریت کنید.

امیدارم این آموزش وردپرس برای شما کاربردی و مفید بوده باشد.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس