افزونه وردپرس easy testimonials نمایش نظرات مشتریان


افزونه وردپرس easy testimonials نمایش نظرات مشتریان

امروزه سایت های بسیاری دیده می شود که با مشتریان تعامل دارند و یک صفحه مخصوص برای نمایش نظرات و بررسی های مشتریان در سایت خود در نظر گرفته اند و اصولا اهمیت و ارزش خاصی را برای کاربران خود در نظر می گیرند و همین امر موجب رضایت کاربران خواهد شد از سوی دیگر نظرات و دیدگاه های مشتریان در سایت وردپرسی شما کمک می کند تا بازدید کنندگان و مشتریان جدید از نظرات دیگران استفاده کرده و همچنین به فروشگاه اعتماد کنند.
برای انجام این امکان افزونه های زیادی وجود دارد. ولی ما در اینجا می خواهیم افزونه easy testimonials را به شما آموزش دهیم.
این افزونه بیش از ۴۰ هزار بار نصب و فعالسازی شده است و بسیار قابل اعتماد و اطمینان می باشد.

آموزش وردپرس ، قالب وردپرس ، افزونه وردپرس ، هک وردپرس ، سئو وردپرس

چرا نظرات در سایت مهم است؟

این سوالی است که برای خیلی ها پیش می آید و بسیاری نیز از کنار این موضوع به راحتی میگذرند و آن را بی اهمیت می دانند ولی نکته مهم اینجاست که همین نظرات نشان دهنده اعتبار سایت و در نتیجه کسب و کار شماست. بتوانید نقطه نظرات کاربران را در معرض بیشتر کاربران دیگر قرار دهید و همین که کاربران به سایت و محصولات شما اطمینان دارند موجب خواهد شد خرید خود را از فروشگاه شما انجام دهند و این درست همان چیزی است که شما می خواهید.

نحوه ایجاد صفحه نظرات

افزونه easy testimonials را نصب و فعالسازی کنید سپس دو منوی جدید به قسمت مدیریت سایت افزوده می شود.
Testimonials: مربوط به ثبت دیدگاه ها و نظرات مشتریان است.
Easy testimonials settings: تنظیمات نحوه نمایش و پیکربندی
تنظیمات پیکربندی در عین سادگی بسیار جامع و کامل می باشد و دارای تب های متعددی است این گزینه ها برای کسانی که با وردپرس آشنا هستند بسیار ساده و آسان می باشد.
تب basic :گزینه هایی برای تنظیم کش، رجیستر، شورت کدها، افزودن css و html و… می باشد.
تب display: نوع زمینه، نمایش تصاویر، تنظیمات اسلاید شو، پیوندها، فونت و رنگ و بسیاری از گزینه های ظاهری در این قسمت موجود می باشد.
تب theme: می توانید تم مورد نظر خود را انتخاب کنید
تب upgrade: برای ارتقاء به نسخه حرفه ای مورد استفاده است که با این کار گزینه های زیادی را در اختیارتان قرار می دهد.
حال زمان ثبت نظرات مشتریان در وردپرس است برای این کار وارد testimonials و سپس به add new testimonialرجوع کنید. در این صفحه باید تک تک نظرات گزینش شده را ثبت کنید تا در گام بعدی آنها را نمایش دهید یک عنوان و یک متن نظر و بررسی را در قسمت ویرایشگر متن بنویسید همچنین می توانید دسته بندی و تصویر شاخص نیز انتخاب کنید.
در پایین همین صفحه کادری با عنوان testimonial information می بینید که می توانید نام مشتری، آدرس ایمیل، آدرس وب و مشخصات و حتی رتبه بندی را ایجاد نمایید و در آخر بر روی انتشار کلیک کنید.
آخرین گام قرار دادن نظرات مشتریان در صفحه و یا نوشته است به قسمت افزودن برگه یا نوشته بروید همانطور که می بینید روی منوی ابزار برچسب testimonial اضافه شده است که دارای زیر منو هایی است که می توانید مشتریان را انتخاب و یا به افزونه بگویید به صورت رندم لیستی از مشتریان را برگزیند.و در آخر پاپ آپی باز می شود که نظر مشتریانی که در مرحله قبل ثبت کرده بودیم را انتخاب نهایی نشان می دهد بعد از انتخاب گزینه insert now را کلیک کنید.

با تشکر از شما موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس