جدول قیمت زیبا برای وردپرس


جدول قیمت زیبا برای وردپرس

شما هم برای سایت خود نیاز به یک جدول قیمت گذاری زیبا دارید و یا میخواهید جدولی از لیست خدمات به همراه قیمت به صورت گرافیکی نمایش داده شود اما با توجه به فراوانی کد ها و استایل های مختلف و افزودن این استایل ها به وردپرس کمی دشوار به نظر می رسد .

راه حلی ساده که میتوان به راحتی جدول قیمت گذاری گرافیکی زیبایی را در سایت خود داشته باشید در این مطلب وجود دارد . خوشبختانه وردپرس با توجه به فراوانی فعالان آن به یکی از بستر های مناسب برای طراحان سایت و وبمستران تبدیل شده است شما میتوانید با استفاده از افزونه های مختلف اینکار را به سادگی انجام دهید . یکی از افزونه ها برای اینکار افزونه Easy Pricing Tables می باشد در این مطلب علاوه بر معرفی و دانلود این افزونه قصد آموزش استفاده از آن را نیز داریم با ما همراه باشید .

ابتدا افزونه را نصب کنید » آموزش نصب افزونه وردپرس

پس از نصب افزونه و فعال سازی آن به منوی Pricing Tables و  Add New وارد شوید . در این قسمت میتوانید مدل و سبک نمایش جدول قیمت گذاری خود را انتخاب کنید با توجه به نیاز و سلیقه یکی را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب قالب مورد نظر شما باید بخش های مربطو به جداول خود را تکمیل کنید مانند تصویر نمونه زیر.

برای افزودن ستون بیشتر دکمه New Column کاربرد دارد و در هر سطر شما میتوانید نام ، قیمت ، توضیحات ، متن خرید و لینک مربوط به صفحه خرید خدمات و یا محصول خود را وارد کنید.

تب بعدی Design نام دارد که شما با استفاده از تنظیمات این تب میتوانید ظاهر و رنگبندی جدول قیمت گذاری خود را تغییر دهید .

و در انتها با فشار دادن دکمه Get Shortcode میتوانید کد کوتاه ایجاد شده را در صفحه و نوشته خود استفاده کنید و از جدول قیمت گذاری زیبای خود لذت ببرید !

 نمونه از جدول ایجاد شده با کمک این افزونه

شاد باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس