افزونه easy maintenance mode آموزش طراحی صفحه در دست ساخت وردپرس


افزونه easy maintenance mode آموزش طراحی صفحه در دست ساخت وردپرس

گاهی اوقات ما تصمیم داریم که در سایت خود تغییر و تحولاتی را به وجود آوریم و در آن هنگام سایت شما به طور موقت قطع خواهد بود و شما برای آنکه کاربران خود را از این مورد مطلع سازند به صفحه در دست ساخت نیاز دارید.

ایجاد صفحه در دست ساخت با افزونه easy maintenance mode

این افزونه را شما می توانید از مخزن وردپرس دانلود و نصب و فعالسازی کنید و با استفاده از آن صفحه در حال ساخت را ایجاد نمایید این پلاگین دارای دو نسخه ویژه و رایگان است که با خرید نسخه ویژه امکانات بیشتری را در اختیار خواهید داشت.

 
بعد از نصب و فعالسازی این افزونه وارد بخش تنظیمات و maintenance mode را انتخاب کنید تا تنظیمات افزونه را ببینید.
در بخش control می توانید عملکرد صفحه در حال ساخت را فعال کنید و بخش background که در نسخه ویژه فعال می باشد. در قسمتlogo لوگوی سایت خود را آپلود و در افزونه قرار دهید.
قسمت title عنوانی را برای صفحه تعیین می کند و با استفاده از header نوشته بالای صفحه را ایجاد نمایید.
با استفاده از message می توان پیغامی را به بازدید کنندگان خود نمایش دهید و همچنین می توانید از کدهای html نیز در این بخش استفاده کنید.
در بخش advanced که در انتهای صفحه قرار دارد می توانید ظاهر و زیبا سازی صفحه را انجام دهید و در انتها بر روی ذخیره کلیک کرده و به سایت خود وارد شوید تا صفحه در دست ساخت را مشاهده نمایید.

همانطور که می دانید ابزارک های وردپرس دارای جایگاه خاص و ویژه ای هستند ولی گاهی اوقات ممکن است بخواهید که ابزارک ها را در صفحه ای خاص و یا در صفحات خود استفاده کنید و یا اینکه ابزارک ها در صفحات مختلف متفاوت باشند و این شما باشید که آنها را برای هر صفحه تعیین کنید. شما برای انجام این کار به افزونه احتیاج دارید که ما در این پست این پلاگین را به شما معرفی خواهیم کرد.

نمایشی ابزارک ها در صفحات با display widgets

شما با این افزونه می توانید ابزارک های مختلف را در صفحات متفاوت قرار دهید و با ایجاد شرط های مختلف بر روی ابزارک ها آنها را مدیریت کنید. این افزونه بیش از۲۰۰۰۰۰ بار نصب و فعال شده است. در شروع کار آن را نصب و فعال کنید سپس از پیشخوان سایت وارد نمایش و ابزارک ها شوید سپس ابزارک را در ساید بار خود اضافه نمایید در این قسمت متوجه گزینه های اضافه شده خواهید که عبارتند از:
Show widgets for: در اینجا مشخص می کنید ویجت برای چه اشخاصی نمایش داده شود با گزینه اول ویجت برای همه نمایش داده می شود. گزینه دوم ویجت برای افرادی که از حساب خود خارج شده اند نمایش داده می شود و گزینه سوم ویجت برای افرادی که در حساب خود وارد شده اند نمایش داده می شود.
در بخش بعد می توانید در لیست گزینه اول مشخص کنید که ویجت در صفحات انتخاب شده در لیست بعدی نمایش داده نشود و با گزینه دوم در لیست ویجت در صفحات انتخاب شده نمایش داده خواهد شد.
با این قابلیت ها شما می توانید مدیریت بهتر و بیشتری را بر روی ابزارک های سایت داشته باشید و آنها را دراقع شخصی سازی کنید.
با تشکر از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس