آموزش کاربردی کسب درآمد از وردپرس


آموزش کاربردی کسب درآمد از وردپرس

کسب درآمد با وردپرس

همه ما به دنبال کسب در آمد هستیم و می خواهیم از هر طریقی که شده درآمدی را به دست آوریم وردپرس یکی از بزرگترین پلتفرم ها می باشد که شما می توانید با استفاده از آن درآمد زیادی را به دست آورید.
در این پست راه های کسب درآمد از طریق وردپرس را به شما آموزش می دهیم.

شروع کسب درآمد
اگر سایت خود را به تازگی راه اندازی کرده اید باید یک ایده را انتخاب و فروشگاه راه بیاندازید.
وقتی صحبت از کسب درآمد در سایت و اینترنت می شود ذهن همگی به سمت تبلیغات کشیده می شود با این روش هم می توان کسب درآمد کرد ولی راه های دیگری نیز وجود دارد.
درآمد زایی با استفاده از بازاریابی وابسته
بازاریابی وابسته به این معناست که شما در سایت خود یک محصول و سرویس را با استفاده از لینک ردیابی به فروش می رسانید. در هر کلیک کمیسیون در ازای آن کلیک به دست می آید و شما صاحب امتیاز شوید که این مورد در کشور ما فراگیر نشده است.
نمایش Google adsense در وردپرس
این مورد یک راه ساده برای کسب درآمد است تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از اسکریپت گوگل در سایت شخصی شماست و هر زمان که کاربران بر روی تبلیغات کلیک کنند شما پول دریافت خواهید کرد و به آن CPC می گویند که به معنی پول در ازای کلیک است.
استفاده از افزونه تبلیغاتی
فروش بنر های تبلیغاتی در سایت می تواند بهتر و مفید تر باشد و فقط کافی است یک مذاکره داشته باشید و قیمت را مشخص کنید و با استفاده از یک افزونه مدیریت تبلیغات مانند buysellads می توانید کسب درآمد نمایید.
کسب درآمد از طریق نقد و بررسی محصولات
بسیاری از کاربران زمانی که با سایتی که تبلیغات زیادی دارند مواجه می شوند به سرعت آن را ترک می کنند خب راه حل بسیار ساده است شما می توانید در یک پست مرتبط با موضوع سایت خود قرار دهید و در آن به نقد و بررسی محصول و سرویس طرف مقابل خود بپردازید.
کسب درآمد با فروش وب سایت
اگر شما دانش طراحی سایت را داشته باشید به راحتی می توانید درآمد داشته باشید یک سایت ایجاد و شروع به جذب ترافیک برای آن سایت کنید و بعد آن را بفروشید.
ایجاد سایت با عضویت پولی
یکی از این راه ها این می باشد که در صورتی که کاربران بخواهند به محتوای ویژه سایت شما دست یابند باید مبلغی را بپردازند.
ایجاد محدودیت در دسترسی به محتوا
کاربران اگر محتوایی به دردشان بخورد و نیازشان را برطرف سازد آن را دنبال می کند تا نتیجه مطلوب را به دست آورد و اگر شما دسترسی آن را محدود کنید کاربر حتی شاید مبلغی را برای مطالعه ادامه متن بپردازد برای این کار افزونه member press بسیار ضروری است.
ایجاد انجمن خصوصی
یک انجمن در سایت خود برای کاربران ویژه ایجاد کنید تا مخاطبان شما بتوانند توصیه های شما را ببینند و کاربران با یکدیگر در تعامل باشند و بدین ترتیب مشکلات خود را برطرف کنند در این صورت ایجاد انجمن پولی راه مناسبی است که با استفاده از افزونه bbpress می توانید این کار را انجام دهید.
فروش محصولات دیجیتالی
فروش محصولات دیجیتالی یک راه خوب و پردرآمد است به طور مثال فروش کتاب الکترونیک. چرا که امروزه افراد به دنبال محصولات دیجیتالی هستند تا فیزیکی. در اینجا باید افزونه easy digital downloads و woocommerce را نصب کنید وبا استفاده از آنها محصولات فروشگاهی خود را بفروشید.
فروش دوره های آموزشی
شما تنها کافی است که آموزش خود را در یک زمینه شروع کنید و بسته محتوایی خود را در سایت قرار دهید این کار از طریق افزونهmemberpress می توانید این دوره های آموزش خود را به فروش برسانید.
فروش سرویس آنلاین
این گزینه یک گزینه پر سرعت و مناسبی است و یک راه ساده برای کسب درآمد است.
مشاوره
اگر سرویس و محصولی را در دست ندارید می توانید سایت خود را به یک مرکز مشاوره ای تبدیل کنید و با کمی تخصص و قرار دادن یک فرم در سایت این کار را انجام دهید.
فروش محصولات فیزیکی در سایت
محصولات خود را با توضیحات و تصاویر در سایت قرار دهید قیمت آن را نیز ذکر کنید سپس منتظر بمانید تا کاربرانی که به محصول احتیاج دارند به شما درخواست خرید کالا را بدهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس