افزونه ساخت بسته نصبی duplicator pro


افزونه ساخت بسته نصبی duplicator pro

داپلیکیتور : اگر شما هم برای ایجاد بسته نصبی و بک آپ گیری به صورت دستی در وردپرس و سایت شخصی خود مشکل دارید و به هر دلیلی نمی توانید این کار را انجام دهید بهتر است این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.
پیشنهاد ما برای رفع مشکل شما افزونه پریموم duplicator pro می باشد این افزونه امکان ایجاد بک آپ و بسته نصبی را میدهد. همچنین امکان آپلود در سرویس های اشتراک گذاری آنلاین مانند گوگل درایو،سرویس آمازون و دراپ باکس را دارا می باشد.

آموزش کار با افزونه duplicator 

افزونه duplicator یکی از بهترین افزونه های بک آپ و پشتیبان گیری می باشد.
این افزونه با گرفتن snapshot از سایت آن را در یک فایل zip ذخیره میکند و یک فایل installer را نیز در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید این دو فایل را نگهداری و در صورت لازم آن را در هاست خود آپلود نمایید.
افزونه duplicator را نصب و فعالسازی کنید بعد در پیشخوان سایت گزینه duplicator فعال شده است از منوی duplicator گزینه pakage را انتخاب کرده و در قسمت create new یک پکیج جدید می سازیم.

نسخه پرو افزونه duplicator

یک نام برای پکیج خود در نظر بگیرید سپس گزینه next را زده و منتظر اسکن سایت شوید بعد از اسکن اگر مشکلی وجود نداشت بر روی build بزنید.
در صورتی که خطا و هشدارهایی را مشاهده کردید آنها را رفع نمایید عمده ترین مشکل میتواند مربوط به فایل های بزرگ باش که می توانید طبق آدرس داده شده نسبت به حذف آن اقدام نمایید.
بعد از اتمام کار فایل archive و installer را دانلود کرده و نگاه دارید و در زمان استفاده آن را در روت هاست خود آپلود کنید.
آدرس سایت خود را در مرورگر وارد و بر روی installer کلیک کنید سپس دیتابیس خود را ایجاد و اطلاعات را در محل خواسته شده وارد نمایید.
دکمه run deployment را زده و منتظر شوید تا نصب کامل شود بعد از اتمام نصب فایل archive و installer را حذف نمایید.
با تشکر از همراهی شما

چگونه با افزونه UpdraftPlus از وردپرس بک آپ بگیریم ؟

پاسخی بگذارید

قالب فروشگاهی دیجی کالا

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر