غیر فعال کردن فید Rss وردپرس با افزونه Disable Feeds


غیر فعال کردن فید Rss وردپرس با افزونه Disable Feeds

سلام خدمت کاربران عزیز مبنای وردپرس!

با یک آموزش وردپرس دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم ، امروز میخواهیم نحوه غیر فعال کردن فید Rss وردپرس با افزونه Disable Feeds را آموزش دهیم.همانطور که شما عزیزان میدانید فید Rss به وبمستران کمک میکند تا مطالب سایت خود را اشتراک گذاری کنند اما برخی به دلایل خود نمیخواهند این فید در سایت آنها فعال باشد و به هر دلیلی آن را برای سایت مضر میدانند.

امروز تصمیم داریم تا با افزونه ای که به شما معرفی کردیم فید Rss  را غیر فعال کنیم ، همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با آموزش غیرفعال کردن فید وردپرس.

افزونه غیر فعال کردن فید Rss وردپرس Disable Feeds

برای غیر فعال کردن فید Rss به افزونه Disable Feeds احتیاج داریم  تا با استفاده از آن فید Rss را غیر فعال کنیم. برای استفاده از افزونه Disable Feeds باید آن را نصب کنیم (آموزش نصب افزونه وردپرس) و سپس پس از نصب افزونه تنظیماتی در وردپرس اضافه خواهد شد. از پیشخوان سایت به بخش تنظیمات زیر منوی خواندن مراجعه میکنیم و به انتهای صفحه خواندن میرویم که یک بخش با عنوان Disable Feeds Plugin موجود میباشد.

افزونه غیرفعال کردن rss وردپرس

در قسمت Disable Feeds Plugin گزینه ها به شکل زیر میباشد:

Redirect feed requests to corresponding HTML content : این گزینه برای ریدایرکت شدن آدرس فید به صفحه html  است که به صورت پیش فرض فعال میباشد.

Issue a Page Not Found (404) error for feed requests : در این قسمت میتوانید در برگه خوراک سایت وردپرس نمایش پیغام ۴۰۴ را فعال کنید.

Do not disable the global post feed and global comment feed : غیر فعال کردن خوراک وب سایت شما در حین عملیات از طریق این گزینه میباشد.

امیدارم ز این آموزش وردپرس لذت برده باشید با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس