افزونه ساخت نوار دمو قالب وردپرس Demo Bar


افزونه ساخت نوار دمو قالب وردپرس Demo Bar

ساخت نوار دموی قالب یکی از امکاناتی است که مدیران فروشگاه های فروش قالب برای کاربران ایجاد میکنند تا بتوانند علاوه بر اینکه لینک دانلود و دکمه خرید قالب را به نمایش کاربران بگذارند امکاناتی دیگر مانند به نمایش گذاشتن حالت ریسپانسیو قالب با دکمه هایی که با آیکون گوشی ، تبلت و… هستند را به کاربران نشان دهند تا کار بر پس از کلیک برروی هر یک از حالت های نمایش قالب بتواند حالت ریسپانسیو قالب را ببیند. پس اگر شما هم فروشگاهی همچون فروشگاه قالب وردپرس را دارید میتوانید از افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس برای ساخت نوار دموی قالب وردپرس به شما معرفی میکنیم این امکان را برای کاربران خود فراهم کنید تا کاربران بسیار راحت تر بتوانند پس از این که دموی قالب وردپرس مورد نظر خود را مشاهده کردند از همان جا خرید خود را انجام دهند یا اگر قالب وردپرس را بصورت رایگان در اختیار آنها قرار دادید بتوانند آن را از آن بصورت رایگان آن را دانلود کنند. پس همراه همیشگی ما باشید با معرفی افزونه ساخت نوار دمو قالب وردپرس Demo Bar .

آموزش ایجاد پیش نمایش پوسته ها در وردپرس

ساخت نوار دموی قالب وردپرس

برای اینکه شما بتوانید قالب های زیادی را در وردپرس خود جایگذاری کنید و پش نمایش آنها را به کاربران خود نشان دهید میدهید میتوانید از روش های مختلفی استفاده کنید که ما به سه روش از بهترین روش های آن اشاره میکنیم.

روش اول برای پیش نمایش قالب های وردپرس :

وردپرس شبکه :برای این که بتوانید این رو را پیاده کنید میتوانید از مقاله ( آموزش نصب وردپرس شبکه ) کمک بگیرید اما در هر حال این روش یکی از روش های بسیار عالی برای پیش نمایش قالب های وردپرس به کاربران میباشد که با استفاده از روشی مانند وبلاگدهی کافی است تا پس از نصب وردپرس شبکه پسته های مورد نظر را در یک وردپرس بارگذاری شود، سپس وبلاگ های مختلف را راه اندازی کنید و در هر وبلاگ یک قالب را تنظیم بشود.

روش دوم برای پیش نمایش قالب های وردپرس :

در این روش شما باید زیردامنه های مختلفی ایجاد کنید و سپس در هر زیردامنه وردپرس نصب میکنید و بعد از آن قالب موردنظر خود را نصب کرده و لینک آن را برای پیش نمایش در سایت اصلی قرار میدهید.

روش سوم برای پیش نمایش قالب های وردپرس :

روش سوم استفاده از ساخت پوشه های زیاد و نصب وردپرس در هرکدام میباشد و مانند روش دوم باید قالب های خود را در هر وردپرس نصب کنید و لینک آن را به عنوان لینک پیش نمایش قالب در سایت قرار دهید.

معایب روش های اول و دوم :

با کمی فکر کردن به این موضوع که برای ایجاد هر قالب وردپرس باید یک زیردامنه یا یک پوشه قرار داد میتوانیم پی ببریم برای اینکار زمان و هزینه بسیار باید صرف شود چرا که با پر شدن فضای هاست باید هاست قوی تری تهیه کنیم که ما پیشنهاد میکنیم برای استفاده از این روش از هاست پرسرعت ssd استفاده کنید.

حال که با روش های مختلف برای به نمایش دراوردن پیشنمایش قالب های وردپرس آشنا شدیم بریم سراغ افزونه Demo Bar تا با استفاده از آن بتوانیم نوار دموی قالب وردپرس را بسازیم.

افزونه Demo Bar

افزونه Demo Bar

این افزونه امکانات بیشماری برای ساخت نوار دموی قالب دارد که از جمله این امکانات میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تعیین رنگ پس زمینه نوار دمو قالب
  • قرار دادن لوگو سایت در نوارد دمو قالب
  • قرار دادن و حذف کردن آیکون های نمایش ریسپانسیو قالب وردپرس
  • قرار دادن لینک دانلود یا خرید پوسته وردپرس
  • و …

پس از این که افزونه  Demo Bar را نصب کردید با استفاده از تنظیمات امکانات بالا را پیاده کنید و به خوبی نوارد دموی قالب وردپرس را در سایت خود قرار میدهید که بعد از اعمال تنظیمات با مراجعه به سایت میتوانید نوار دموی قالب را درسایت خود ببینید ، امیدورام از این آموزش وردپرس لذت برده باشید.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید 🙂

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس