پاک کردن تمام دیدگاه ها در وردپرس با افزونه Delete All Comments


پاک کردن تمام دیدگاه ها در وردپرس با افزونه Delete All Comments

سلام !

قطعا دلایل مختلفی برای پاک کردن دیدگاه های سایت وجود دارد  و در سایت ها روش های مختلفی برای پاک کردن دیدگاه ها موجود هستند ولی ما میخواهیم به پاک کردن دیدگاه ها در وردپرس بپردازیم. از جمله دلایلی که برای پاک کردن دیدگاه ها وجود دارد میتوانیم به شلوغی زیاد دیدگاه ها در سایت اشاره کنیم ، در برخی از سایت ها که عمر آن ها بیش از یک یا دوسال میگذرد قطعا دیدگاه ها بخش عظیمی از سایت را اشباه کرده اند و این امر به سایت ضربه خواهد زد ، از جمله تاثیر های منفی دیدگاه های زیاد میتوان به موراد زیر اشاره کرد:

۱-از بین رفتن رابط کاربری : زمانی که یک کاربر جدید وارد سایت میشود و میخواهد نظر خود را در رابطه با مقاله یا نوشته ای ارسال کند اگر متوجه دیدگاه های زیادی شود با خود فکر میکند که کسی دیدگاه من را نمی خواند چرا که مدیران و اکثر کاربران تنها چندین دیدگاه را میخوانند و نظری در سایت ثبت نمیکند.

۲- پایگاه داده : حجم عظیمی از دیدگاه ها پایگاه داده سایت را سنگین میکند که این روی سرعت بارگذاری وبسایت تاثیر گذار خواهد بود.

۳- تاثیر منفی در سئوی سایت : نظراتی که در برگه قرار میگیرند قطعا روی سئوی نوشته تاثیر مثبت و منفی میگذارند اما حجم زیادی از نظرات در کلمه ها و جمله های کلیدی یک مقاله تاثیر منفی میگذارد.

و موارد دیگری مانند دیدگاه های اسپم ، دیدگاه های در انتظار تایید و…..

البته شاید شما دلیل دیگری  بجز دلایلی که گفته شد برای پاک کردن دیدگاه های سایت وردپرسی خود دارید به هر حال میریم که با افزونه Delete All Comments دیدگاه ها و نظرات سایت وردپرس را پاک کنیم.

افزونه Delete All Comments

افزونه Delete All Comments یک افزونه بسیار حرفه ای با عملکرد بسیار عالی برای پاک کردن نظرات در وردپرس میباشد که میتواند به ما کمک کند تا دیدگاه های سایت خود را بپاکیم.

روش کار با افزونه  Delete All Comments

بعد از اینکه افزونه به خوبی نصب و فعال شد به بخش ابزار ها > Delete All Comments مراجعه کنید.

 پاک کردن نظرات

 

کافی است تیک گزینه Delete All Comments را بزنید و روی دکمه Delete All  تا تمام نظرات وردپرس پاک شود.

تبریک ! شما به همین راحتی و آسانی توانستید پاک کردن نظرات در وردپرس را امکان پذیر سازید. امیدوارم که این آموزش وردپرس مورد رضایت شما واقع شده باشد ، با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس