افزونه تغییر آدرس ورود و عضویت وردپرس


افزونه تغییر آدرس ورود و عضویت وردپرس

از بهترین راه ها برای ایجاد امنیت وردپرس تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس میباشد. در حالت پیش فرض آدرس ورود به سایت های وردپرسی url مشخصی میباشد شما میتوانید با تغییر آدرس ورود و عضویت در وردپرس امنیت بیشتری را به سایت خودتون اختصاص بدید ، البته شاید قصد شما از تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس چیز دیگری است  به هر حال با افزونه ای که ما امروز در مبنای وردپرس به شما معرفی میکنیم میتوانید آدرس ورود به مدیریت وردپرس را تغییر دهید.

 افزونه تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس

با استفاده از افزونه Custom Login URL میتوانید آدرس ورود به مدیریت وردپرس را تغییر دهید ، افزونه Custom Login URL یک افزونه بسیار ساده و کاربردی میباشد که میتواند شما قادر بسازد تا امکان تغییر آدرس ورود به پیشخوان وردپرس را ایجاد کنید.

افزونه Custom Login URL

برای استفاده از افزونه Custom Login URL کافی است ابتدا آن را نصب کنید سپس در پیشخوان سایت وارد بخش تنظیمات > پیوند های یکتا شوید. یک قسمت با عنوان Authentication Permalinks وجود دارد که میتوانید به دلخواه تنظیمات را اعمال کنید.

افزونه تغییر آدرس ورود و عضویت وردپرس

در تصویر بالا آدرس هایی وجود دارد که مربوط به (عضویت ، لاگین ، فراموشی رمز عبور و آدرس خروج از حساب کاربری) است و سپس قسمت آخر تنظیمات مربوط به تنظیم کردن آدرس ریدایرکت بعد از ورود و آدرس ریدایرکت بعد از خروج میباشد.

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس