ساخت صفحه به زودی در وردپرس با افزونه Custom Coming Soon


ساخت صفحه به زودی در وردپرس با افزونه Custom Coming Soon

حتما تا به حال به سایت هایی برخورد کردین که coming soon هستند یا ساده تر بگم زمانی که شما یک سایت را باز میکنید درون سایت نوشته در حال به روز رسانی یا جمله های مثل (سایت در دست تعمیر میباشد ، به زودی ، این سایت به زودی افتتاح خواهد شد یا این صفحه در تاریخ فلان بازگشایی خواهد شد و … ) امروز در مبنای وردپرس قصد داریم به شما افزونه ای برای ساخت صفحه ی بزودی در وردپرس را معرفی کنیم.

ساخت صفحه ی بزودی در وردپرس

چرا ما باید از صفحه ی بزودی در سایت استفاده کنیم؟

زمانی که شما میخواهید یک سایت طراحی کنید در ابتدا هاست میخرید و دامنه را ثبت میکنید، سپس شروع به ساخت سایت میکنید ، اما وقتی کاربر آدرس سایت شما را در اینترنت وارد میکند با صفحه ی سفید مواجه خواهد شد ، دچار سردرگمی میشود و سوالی در ذهن او ایجاد خواهد شد که چرا این سایت به این شکل است !

یا زمانی است که شما دارید قالب سایت را بروز رسانی میکنید و صفحات بهم ریخته هستند شما دوست ندارید کاربر سایت را در شکل بهم ریخته ببیند، شما برای اینکه کاربر با این صفحات مواجه نشود یک صفحه زیبا و شکیب برای کاربر طراحی میکنید و متن کوتاهی برای مطلع ساختن کاربر درون این صفحه قرار میدهید.

افزونه Custom Coming Soon

یک افزونه بسیار کاربردی و بسیار زیبا برای ساخت صفحه ی کامینگ سون در وردپرس میباشد. از کاربرد های این افزونه میتوان به شمارش معکوس اشاره کرد ، شما میتوانید یک زمان خاص مثلا ۱۰ روز و ۲ ساعت و … برای آن تنظیم کنید و تا زمانی که این زمان مشخص شده به صفر نرسد کاربر این صفحه را مشاهده خواهد کرد  و زمانی که این زمان به صفر رسید این صفحه از بین خواهد رفت وسایت و صفحه ی اصلی سایت رونمایی میشود ، همچنین زمان رونمایی از سایت به کاربران عضو در سایت ایمیلی فرستاده میشود جهت مطلع ساختن آنها از رونمایی سایت.

 ویژگی های افزونه custom coming soon :

  1. نمایش صفحه بزودی به کاربر و نمایش صفحه های اصلی سایت به مدیر وبسایت (کنترل دسترسی)
  2. اضافه کردن عکس در صفحه  coming soon
  3. اضافه کردن متن در صفحه  coming soon
  4. تم های مختلف و زیبا
  5. امکان اضافه کردن فونت با css
  6. اضافه کردن دکمه هایی برای ورود به شبکه های اجتماعی
  7. اطلاع رسانی به کاربران از طریق ایمیل

امیدوارم این افزونه در جهت ساخت صفحه به زودی مورد رضایت شما باشد با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس