ایجاد دکمه نمایش مطالب بیشتر در وردپرس


ایجاد دکمه نمایش مطالب بیشتر در وردپرس

دکمه مطالب بیشتر در هر سایتی لازم است این دکمه به شما کمک می کند تا کاربران را در سایت خود نگه دارید و کاربر را ترغیب به زدن دکمه مطالب بیشتر کنید تا بتواند در مطالب بیشتری از سایت بچرخد و آنها را مطالعه کند. برای قرار دادن چنین دکمه هایی در سایت یا فروشگاه خود می توانید از افزونه Easy Load More یا افزونه Ajax Load More نیز استفاده کنید.

نگه داشتن کاربر در سایت در مدت زمان بیشتر 

هدف همه ی سایت ها کشاندن کاربران بیشتر به سمت سایت خود است به گونه ای که کاربران وارد سایت شده و در آن لحظاتی را بگذرانند پس شما باید کاری کنید که کاربران در محتوا و صفحه‌ی سایت مشغول باشد. در واقع آنها را درگیر خواندن محتوا های مختلف کنید. بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا از جمله وردپرس به کاربران اجازه می دهند تا در هنگام رسیدن به انتهای صفحه، پست های بیشتری را بارگذاری و در اختیار کاربران خود قرار دهند. ایجاد دکمه نمایش مطالب بیشتر در وردپرس یکی از آن مواردی است که می توان در هر صفحه از سایت در اختیار داشت.

ساخت دکمه مطالب بیشتر و نمایش آن در سایت 

برای این کار روشهای زیادی وجود دارد به طور مثال یک سیستم جستجوی خوب یا برچسب گذاری، یک نوار کناری با پیوندهای پست های اخیر، یک گالری از پست های قدیمی و… را در صفحه خود قرار دهید تا هنگامی که خواننده به انتهای صفحه می رسد ترغیب به خواندن و مطالعه پست های دیگر شود.

یکی از راه های عالی دیگر که می‌توان در صفحات استفاده نمود، دکمه “بارگذاری بیشتر پست ها” است که به عنوان پیمایش نامحدود نیز شناخته می شود. این باعث می شود خوانندگان علاقمند تا زمانی که می خواهند محتوا و مطالب موردنظر خود را مطالعه و در اختیار داشته باشند. شما با استفاده از افزونه و یا با کد نویسی می توانید به راحتی چنین دکمه هایی را ایجاد کرده و در محتوای خود قرار دهید.

دکمه مطالعه بیشتر چه تاثیری برای سایت دارد؟

ایجاد دکمه نمایش مطالب بیشتر در وردپرس

هنگامی که یک کاربر در محتوای سایت شما به صفحه بعد می رود، باید کل سایت بارگیری مجدد شود و همین مورد زمانی را به خود اختصاص می دهد و همین مورد یعنی چند ثانیه در کاربر بیشتر در سایت شما باقی مانده است. در صورتی که بدون این دکمه و با جستجو در اینترنت کاربر تنها چند لحظه کوتاه در سایت خواهد بود و بعد از آن سایت را ترک می کند.

نگه داشتن کاربران خود با محتوا به شما کمک می کند تا تعداد بازدید بیشتری داشته باشید پس با همین دکمه کاربر ممکن است بیشتر در سایت شما بچرخد و به خواندن مطالب دیگر علاقه مند شود.

نکات مهم در هنگام ایجاد دکمه مطالب بیشتر

اگر آماده اضافه کردن دکمه بار بیشتر یا دکمه مطالب بیشتر به وردپرس هستید، ابتدا و قبل از ویرایش فایل های الگوی یا کد، از سایت وردپرس خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

افزودن دکمه با استفاده از افزونه ها

یکی از افزونه های مورد استفاده برای چنین کاری افزونه Easy Load More است که می تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد و همانطور که از نامش مشخص است یک افزونه بسیار ساده برای ایجاد دکمه مطالب بیشتر است. پس از بارگیری این افزونه، تنظیم آن بسیار آسان است. ابتدا باید افزونه را از صفحه تنظیمات خود در منوی افزونه پیکربندی کنید. سپس صفحه ای را که می خواهید در آن دکمه مد نظر را قرار دهید را پیدا کنید و عملکرد “load_more_button ()” را به پرونده های قالب تم خود اضافه کنید.

اگر به دنبال افزونه ی پیشرفته تری هستید ، افزونه Ajax Load More دارای قابلیت های اضافی دیگری است که می توانید از آن استفاده کنید با استفاده از این افزونه می توانید یک پرس و جو سفارشی از سایر صفحات، پست ها یا نظرات ایجاد کنید و یا پست های خاصی را فیلتر کرده و در صفحه قرار دهید همچنین می توانید قالبهایی بسازید تا افزونه کاملاً با موضوع شما مطابقت داشته باشد.

ایجاد دکمه نمایش مطالب بیشتر در وردپرس

برای استفاده از افزونه نیز فقط کافی است از Shortcode Builder برای ایجاد کد کوتاه دلخواه خود استفاده کنید و مستقیماً از طریق ویرایشگر محتوا یا با قرار دادن آن در پرونده های قالب خود ، آن را به سایت خود اضافه کنید.

اگر فقط به چیزی ساده و به راحتی فعال نیاز دارید،افزونه Simple Load More کار را تمام می کند. این افزونه به طور خودکار در صفحه اصلی شما فعال می شود ، بنابراین اگر این تنها چیزی است که شما نیاز دارید، می توانید آن را نصب کنید و آن را تنظیم کرده و استفاده نمایید.

هر چیزی را بارگیری کنید
اگر می خواهید یک افزونه بیشتر با بار jQuery ساده دیگر را امتحان کنید، این مورد را بررسی کنید. بارگیری هر چیز دیگری در هر نقطه، در هر صفحه، برای هر محتوا، ارسال ها، نظرات، محصولات، تصاویر و هر چیز و هر کجا را می‌توان به راحتی با این پلاگین انجام داد.

محصولات بیشتری را در فروشگاه به نمایش بگذارید

اگر دارای فروشگاه اینترنتی و یا تجارت الکترونیک هستید این نوع دکمه های تخصصی می توانند محصولات بیشتری را با استفاده از کدگذاری Ajax برای بارگذاری محصولات نامحدود در اختیار شما قرار دهند چرا که این افزونه با WooCommerce کاملا سازگار است. نسخه رایگان این امکان را به شما می دهد تا با یک دکمه و برخی از ویژگی های اساسی شخصی سازی کامل دکمه ها را انجام دهید. همچنین این افزونه دارای چندین گزینه بارگذاری دکمه با انیمیشن ها ، شخصی سازی دکمه ها و بارگیری متفاوت برای دستگاه های تلفن همراه است.

سخن پایانی 
استفاده از چنین دکمه هایی کار بسیار سختی نیست بلکه همین دکمه ها و پیمایش بی نهایت یک راه عالی برای دسترسی آسان بازدید کنندگان به مطالب بیشتر، بدون نیاز به بارگیری چند صفحه یا گذر از لینک های ناوبری است. همچنین با چنین کاری در سایت و صفحات خود می توانید کاربران را بیشتر در سایت نگه داشته و از طرف دیگر سئو و بهینه سازی سایت خود را ارتقا بخشید.

پارس وی دی اس