شمارش معکوس در وردپرس با افزونه Countdown Timer

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره
۹۶/۰۷/۲۲ 20 بازدید
شمارش معکوس در وردپرس با افزونه Countdown Timer

شما در این مطلب مطالعه میکنید :

سلام امروز قصد داریم یک افزونه در رابطه با نمایش شمارش معکوس در وردپرس به شما معرفی کنیم !

حتما شما هم در برخی از سایت ها شمارش معکوس را مشاهده کرده اید ؟ مدیران سایت ها برای معرفی یک محصول یا یک اتفاق بزرگ در سایتشان از این روش استفاده میکنند تا کاربر را مشتاق کنند تا در سایت فعالیت کند و منتظر یک اتفاق بزرگ بماند و برای آن لحظه شماری کند. این شمارش معکوس براساس ساعت دقیقه و ثانیه میباشد، ثانیه ها یکی یکی کم شده تا به کم شدن دقیقه ها و ساعت ها برسند ، همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه تایمر معکوس وردپرس Countdown Timer.

 افزونه تایمر معکوس وردپرس

افزونه Countdown Timer

همانطور که در بالا هم متوجه شدید افزونه Countdown Timer یک افزونه تایمر وردپرس میباشد که میتواند در سایت های وردپرسی شمارش معکوس را به نمایش بگذارد. با استفاده از این افزونه کاربران خود را متوجه این موضوع کنید که یک محصول ویژه یا یک اتفاق بزرگ در چند روز یا چند ماه دیگر در حال رونمایی است.

کار کردن با این افزونه بسیار ساده و آسان میباشد ، کافی است پس از نصب و فعال کردن این افزونه وردپرس (آموزش نصب افزونه وردپرس) به پنل مدیریت وردپرس یا همان پیشخوان مراجعه کرده و روی گزینه تایمر معکوس (Countdown Timer) کلیک کنید. در این قسمت میتوانید تاریخی را مشخص کرده و ظاهر آن را با css  تغییر دهید سپس بعد از اینکه تنظیمات را اعمال کردید روی ذخیره کلیک کنید تا تایمر معکوس به شما یک شورت کد نشان دهد که میتوانید آن را در هر جا از قالب وردپرس خود که میخواهید قرار دهید.

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از