شمارش معکوس در وردپرس با افزونه Countdown Timer


شمارش معکوس در وردپرس با افزونه Countdown Timer

سلام امروز قصد داریم یک افزونه در رابطه با نمایش شمارش معکوس در وردپرس به شما معرفی کنیم !

حتما شما هم در برخی از سایت ها شمارش معکوس را مشاهده کرده اید ؟ مدیران سایت ها برای معرفی یک محصول یا یک اتفاق بزرگ در سایتشان از این روش استفاده میکنند تا کاربر را مشتاق کنند تا در سایت فعالیت کند و منتظر یک اتفاق بزرگ بماند و برای آن لحظه شماری کند. این شمارش معکوس براساس ساعت دقیقه و ثانیه میباشد، ثانیه ها یکی یکی کم شده تا به کم شدن دقیقه ها و ساعت ها برسند ، همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه تایمر معکوس وردپرس Countdown Timer.

 افزونه تایمر معکوس وردپرس

افزونه شمارش معکوس در وردپرس Countdown Timer

همانطور که در بالا هم متوجه شدید افزونه Countdown Timer یک افزونه تایمر وردپرس میباشد که میتواند در سایت های وردپرسی شمارش معکوس را به نمایش بگذارد. با استفاده از این افزونه کاربران خود را متوجه این موضوع کنید که یک محصول ویژه یا یک اتفاق بزرگ در چند روز یا چند ماه دیگر در حال رونمایی است.

کار کردن با این افزونه بسیار ساده و آسان میباشد ، کافی است پس از نصب و فعال کردن این افزونه وردپرس (آموزش نصب افزونه وردپرس) به پنل مدیریت وردپرس یا همان پیشخوان مراجعه کرده و روی گزینه تایمر معکوس (Countdown Timer) کلیک کنید. در این قسمت میتوانید تاریخی را مشخص کرده و ظاهر آن را با css  تغییر دهید سپس بعد از اینکه تنظیمات را اعمال کردید روی ذخیره کلیک کنید تا تایمر معکوس به شما یک شورت کد نشان دهد که میتوانید آن را در هر جا از قالب وردپرس خود که میخواهید قرار دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس