بررسی اهمیت طراحی رابط کاربری در قالب فروشگاهی وردپرس


بررسی اهمیت طراحی رابط کاربری در قالب فروشگاهی وردپرس

در طراحی وب سایت فاکتور فوق مهمی که می بایست آن را رعایت کنید ، رابط ظاهری و کاربری وب سایتتان می باشد چرا که مهم ترین عاملیست که کاربران را جذب وب سایت خواهد کرد و بعد محتوا شما می بایست دو فاکتور اصلی محتوا و بسته بندی را رعایت کنید ، کاربر شما ابتدا ظاهر وب سایت را خواهد دید و بعد محتوای شما را پس به آن اهمیت بدهید و حتی زمانی که مخاطبین شما خاص و حتما از وب سایتتان دیدن میکنند باید برای آنان ارزش قائل شوید تا در زمانی که در وب سایت شما هستند از آن لذت ببرند.

اهمیت طراحی رابط کاربری

رابط کاربری به معنی ظاهریست که کاربران از وب سایت شما درک میکنند و المان های سایت شما را در بر میگیرد برای مثال رنگبندی منوی سایت شما ، در قالب های فروشگاهی وردپرس نیز این موضوع بسیار پر اهمیت است چرا که یکی از مهم ترین انواع وب سایت ها ، فروشگاهی می باشد چرا که جزو اولین و ویژه ترین شیوه های تجارت آنلاین است برای همین باید در پوسته های فروشگاهی وردپرس نیز این نکات را به خوبی رعایت کنیم . در ادامه دو فالب فروشگاهی وردپرس را باهم بررسی خواهیم کرد.

قالب فروشگاهی دی جی کالا

قالب دی جی کالا برای وردپرس

یکی از پوسته های پرفروش و پر طرفدار وردپرس قالب فروشگاهی دیجی کالا طراحی شده توسط تیم مبنای وردپرس بود که طی مدت فروش خود موفقیت خاصی را کسب کرده است این پوسته با طراحی مشابه وب سایت دیجی کالا بوده که توانسته به این موفقیت برسد .

 

وب سایت محبوب دیجی کالا با بررسی رفتار کاربران ایرانی و بررسی سلیقه ایرانیان همواره یک طراحی ظاهری زیبا و منحصر به فرد برای وب سایت خود در نظر میگیرد. در قالب فروشگاهی دیجی کالا نیز سعی بر این بود تمامی آن موارد رعایت شود به همین علت پر طرفدار و پر فروش بوده است .

قالب فروشگاهی ایزی کالا

پوسته ووکامرسی ایزی کالا نیز یکی دیگر از محصولات مبنای وردپرس است که در فروشگاه مبنا استور قرار گرفته است “ قالب فروشگاهی ایزی کالا ” در این قالب بسیار زیبا سعی شده است تا با استفاده از پنل تنظیمات قوی و هماهنگی بی عیب و نقص آن با ووکامرس یک قالب فروشگاهی حرفه ای برای شما باشد به طوری که برای نمایش محصولات در بخش ویژه کار خاصی قرار نیست انجام دهید و به سادگی پس از ایجاد محصول و قرار دادن تخفیف و زمانبندی آن به صورت اتوماتیک در قسمت محصولات ویژه نمایش داده خواهد شد.

همانطور که شما هم میدانید طراحی رابط کاربری بسیار مبحث پر اهمیتی است که همه روزه می بایست به آن توجه کرد و در دنیای امروزی همواره سعی میشود مباحث جدیدی مطرح شود و اساس این کار به چالش کشیده شود . رابط کاربری به گونه های مختلف میتواند به اوج شکوفایی خود بررسی از جمله مهم ترین و گرانترین این راه ها تجربه های مختلف از رابط های گوناگون است که می بایست با تجربه کاربری در وب سایتتان ادقام شود.

ساده تر بخواهیم این موضوع را بیان کنیم به این صورت خواهد شد که شما در وب سایتتان برای رسیدن به یک رابط کاربری و ظاهری مناسب می بایست گونه های مختلف را در وب سایتتان لحاظ کنید و پس از بررسی رفتار کاربران متوجه خواهید شد که در کدام حالت بهتر جواب خواهد داد برای مثال تغییر رنگ منوی سایتتان .

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس