آموزش تغییر قالب وردپرس از طریق دیتابیس


آموزش تغییر قالب وردپرس از طریق دیتابیس

با عرض سلام خدمت همراهان عزیز. امروز با آموزش مهم در زمینه ظاهر و قالب سایت در خدمت شما هستیم ولی در این تغییر قالب می خواهیم از طریق هاست و دیتابیس این کار را انجام دهیم. این تغییر ممکن است به هر دلیلی باشد مثلا قالب با مشکل مواجه شود و یا امکان تغییر قالب از قسمت پیشخوان وردپرس به دلیل حجم بالای پوسته امکان پذیر نباشد پس باید آن را از طریق هاست نصب کنید.
برای انجام این کار با ما همراه باشید.
این آموزش بسیار مورد کاربرد و براش شما ضروری و مفید می باشد شاید بپرسید که چرا؟ خب ممکن است شما زمانی سایت خود را بطور کل از دست بدهید به گونه ای که حتی نتوانید وارد قسمت پیشخوان آن شوید این مشکل می تواند به هر دلیلی رخ دهد و سایت شما رسما کارایی نداشته باشد و ارور دهد برای این شما به هاست نیاز دارید تا بتوانید این مشکل را از طریق دیتابیس سایت خود رفع کنید.
برای انجام این کار شما باید ابتدا وارد هاست شده و سپس از طریق phpmyadmin وارد قسمت دیتابیس خود شوید بعد از ورود شما تمام پایگاه داده هایی را که ساخته اید مشاهده می کنید در بین آنها باید دیتابیسی که مد نظر شما و مرتبط با سایت است را انتخاب کرده و وارد بخش دیتابیس شوید

در این صفحه جدول های داده در صفحه های ۳۰ تایی فهرست شده اند که ما به جدول ۴۱ و ۴۲ احتیاج داریم که برای دسترسی به آن باید وارد صفحه دوم شویم این دو جدول دارای نام های template و stylesheet است.


بعد شما نام قالب مورد نظر خود را از پوشه قالب ها پیدا کنید و قالب کنونی خود را به نام آن تغییر دهید. توصیه ما به شما این است که یکی از قالب های پیش فرض را برای این کار انتخاب کنید و نامش را ویرایش کنید


توجه داشته باشید اسمی را که شما در این قسمت جایگزین میکنید باید همان نامی باشد که پوشه این قالب در پوشه تم وردپرس دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس