افزونه ساخت دکمه های زیبا در وردپرس Buttons Shortcode and Widget


افزونه ساخت دکمه های زیبا در وردپرس Buttons Shortcode and Widget

درود به تمامی کاربران همیشگی مبنای وردپرس امروز میخواهیم در این مقاله به معرفی افزونه ساخت دکمه های زیبا در وردپرس بپردازیم افزونه ای که چنیدین طرح متفاوت در اختیار شما قرار میدهد که میتوانید آنها را انتخاب کنید و دکمه خود را بسازید و  آن را رنگ بندی کنید ، یکی از عامل های بسیار مهم و تاثیر گذار در رابط کاربری سایت کلیک روی نقاط مختلف در سایت میباشد ، اگر دقت کرده باشید کاربر ها همیشه روی نقاطی از سایت کلیک میکنند که دارای دکمه ها و المنت های زیبا میباشد پس چه بهتر که از دکمه های زیبا در سایت خود استفاده کنید تا رابط کاربری را بالا ببرید و توجه کاربر را توسط دکمه های زیبا جلب کنید.

ساخت دکمه های زیبا در وردپرس با افزونه Buttons Shortcode and Widget

اما افزونه ای که برای ساخت دکمه های زیبا در وردپرس معرفی میکنیم Buttons Shortcode and Widget نام دارد ، شاید با برنامه نویسی های سمت کاربر آشنایی داید میدانید که طراحی و ساخت یک دکمه زیبا کار زمانبری است اما میتوانید با استفاده از افزونه Buttons Shortcode and Widget برنامه نویسی را فراموش کنید و دکمه های خود را به آسانی بسازید و با چند کلیک ساده دکمه های ساخته شده را درون سایت خود قرار دهید. افزونه Buttons Shortcode and Widget دارای بیش از ۱۰۰۰۰ نصب فعال میباشد که  همین دلیلی بر قدرت و محبوبیت این افزونه میباشد.

افزونه Buttons Shortcode and Widget

بعد از این که این افزونه را نصب کردید (آموزش نصب افزونه در وردپرس) یک آیکون در برگه ها و نوشته های شما مانند تصویر زیر ایجاد میشود ، اگر روی آن کلیک کنید ویژگی هایی برای شما نمایش داده میشود  و  میتوانید هر کدام را که میخواهید انتخاب کنید.

این افزونه دارای تنظیمات فراوانی میباشد از جمله :

 • Title : عنوان دکمه (نوشته ای که میخواهید روی دکمه قرار بگیرد)
 • Link : لینک (با وارد کردن لینک کاربر را به سمت صفحه یا نوشته ای که میخواهید هدایت میکنید)
 • Open in new window : میتوانید مشخص کنید زمانی که کاربر روی دکمه کلیک میکند یک پنجره ی دیگر برای او باز شود یا در همان صفحه باز شود.
 • size : در این بخش اندازه دکمه مورد نظر خود را مشخص میکنید که خود دارای گزینه های زیر میباشد:
  Tiny: بسیار کوچک
  Small : کوچک
  Medium : متوسط
  Large : بزرگ
 • Icon Type : در این قسمت با انتخاب آیکون های موجود کنار متن دکمه ، آیکون اضافه خواهد شد.
 • Icon Position : موقعیت آیکون که دو حالت دارد ( سمت راست نوشته – سمت چپ نوشته)
 • Shape : ساخت دکمه با اشکال زیر :
  Square : مربع
  Radius : گوشه های کمی گرد
  Round :دایره
  Color: رنگ دکمه

اگر تمام تنظیمات را انجام دادید روی Insert  کلیک کنید. امیدوارم از این افزونه برای ساخت دکمه های زیبا در وردپرس نهایت استفاده را ببرید.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس