آموزش وردپرس ساخت کتابخانه فایل های ویدیویی در وردپرس


آموزش وردپرس ساخت کتابخانه فایل های ویدیویی در وردپرس

ساخت کتابخانه ویدیویی در وردپرس میتواند به ما کمک کند تا در کتابخانه عکس را از ویدیو جدا کنیم و یک کتابخانه ی منظم در وردپرس داشته باشیم. این دلیلی بر ساخت کتابخانه ویدیویی در وردپرس میباشد. با مادر این آموزش وردپرس همراه باشید تا باهم یک کتابخاننه ویدیویی در وردپرس بسازیم.

 

آموزش ساخت کتابخانه ویدیویی در وردپرس

امروز ما میخواهیم در این مقاله ارائه شده توسط مبنای وردپرس کتابخانه ی ویدیویی بسازیم. افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم Remote Media Libraries نام دارد افزونه ای بسیار قدرتمند است که توسط آن میتوان به سایت های از جمله  youtube  ,  dailymotion ,  vimeo  , flicer  اتصال داد و قول این را داده که در آینده سایت های بیشتری از جمله  instagram , twitter, tumblr ,…  به این تعداد اضافه خواهند شد. افزونه Remote Media Libraries به شما کمک میکند که کتابخانه ویدیویی خود ررا در وردپرس بسازید.

افزونه Remote Media Libraries

افزونه Remote Media Libraries را نصب کنید (نصب افزونه) وارد بخشی با عنوان Media<Remote libraries شوید و سپس گزینه Add new را انتخاب کنید. زمانی که Remote libraries ساخته شد ، نوع سرویس را از لیستی که توجه شما را به خود جلب میکند را انتخاب نمایید. همانطور که در قسمت بالا گفته شد از بین youtube ،  vimeo ، dailymotion و flicer یکی را انتخاب کنید وسپس نام کاربر را در سایت واردکنید و سپس بعد از تایید کردن روی دکمه انتشار کلیک کنید تا Remote media برای شما ایجاد شود.

تقریبا ۸۰ درصد مسیر را برای ساختن یک کتابخانه ویدیویی در وردپرس را پیمودیم ، حال برای این که بتوانید یک ویدیو را توسط Remote media اضافه کنید کافی است روی گزینه Add media کلیک کنید. برای آپلود کردن فایل دقت کنید Remote libraries در کنار نمایش به عنوان لینک قابل مشاهده است ، بعد از کلیک  کردن روی آن از طریق حساب کاربری youtube ،  vimeo ، dailymotion  میتوانید ویدیو های خودرا مشاهده کنید.

بعد از پیمودن این مراحل فایل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

نکته :

اسم ویدیو و توضیحات از سمت کانال ها مثل یوتوب یا .. تنظیم و اضافه خواهند شد و با یک کلیک ساده روی inset into post  ویدیو ها وارد پست میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *