افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان وردپرس


افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان وردپرس

بانک سامان خدمات اینترنتی فراوانی را به کاربران خود ارائه میدهد یکی از این خدمات اینترنتی در اختیار قرار دادن درگاه پرداخت برای وبمستران وردپرس میباشد که سایت های بسیار زیادی از آن استفاده میکنند ، امروز در خدمت شما هستیم تا در این مقاله وردپرس افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان وردپرس (Bank Saman EDD gateway) را به شما معرفی کنیم.

edd-saman-getway-mabna

افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان وردپرس Bank Saman EDD gateway

افزونه Bank Saman EDD gateway که در مخزن وردپرس هم به ثبت رسیده است شما را قادر میسازد که درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان را به افزونه ایزی دیجیتال اتصال دهید و امکان خرید توسط مشتریان با درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان را ایجاد کنید.

افزونه Bank Saman EDD gateway

-Bank Saman EDD gatewayافزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان وردپرس

برای استفاده از افزونه در وردپرس خود ابتدا آن را نصب کنید (نصب افزونه وردپرس) سپس در قسمت تنظیمات افزونه  edd  بروید. در قسمت درگاه های پرداخت باید درگاه پرداخت بانک سامان را نیز فعال کرده و سپس رمز پذیرنده و کدی که از طرف بانک سامان در اختیار شما قرار داده شده است را در قسمت تنظیمات بانک سامان وارد کنید.

 

تبریک میگوییم! شما به همین سادگی توانستید افزونه درگاه پرداخت آنلاین بانک سامان وردپرس را در وردپرس خود جای دهید و امکان خرید توسط مشتریان از طریق درگاه پرداخت بانک سامان را در سایت خود را ایجاد کنید.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس