نمایش وضعیت آب و هوا در وردپرس با افزونه Awesome Weather


نمایش وضعیت آب و هوا در وردپرس با افزونه Awesome Weather

سلام !
امروز قصد داریم یک افزونه در رابطه با نمایش وضعیت آب و هوا رو در این مقاله وردپرسی معرفی کنیم ، افزونه ای که با استفاده آن میتوانید وضعیت آب و هوای هر شهری رو که میخواهید برای کاربران خودتون در قسمت ابزارک های سایت به نمایش بگذارید. همراهی همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه نمایش وضعیت آب و هوا در وردپرس Awesome Weather Widget.

افزونه وضعیت آب و هوا وردپرس

نمایش وضعیت آب و هوا در سایت وردپرس

شاید برای شما سوال باشد که افزونه Awesome Weather Widget چگونه وضعیت آب و هوا را در سایت وردپرسی به نمایش میگذارد و شاید از خودتون بپرسید چگونه باید به این افزونه اعتماد کرد؟
این افزونه قدرتمند از yahoo weather که از شرکت یاهو میباشد نشات میگیرد. yahoo weather دارای سیستم های قدرتمند برای نمایش وضعیت آب و هوا به آدرس اینترنتی weather.yahoo.com میباشد که میتواند وضعیت آب و هوای هر شهری را به نمایش بگذارد.

افزونه پیش بینی وضعیت آب و هوا وردپرس

افزونه Awesome Weather Widget

این افزونه قدتمند برای نمایش وضعیت آب و هوا در وردپرس طراحی و ساخته شده بعد از این که افزونه رو نصب و فعال کردید (آموزش نصب افزونه) از پیشخوان سایت وردپرس خودتون وارد بخش نمایش >> ابزارک ها شوید. مانند تصویر زیر که مشاهده میفرمایید در بخش ابزارک ها میتوانید ابزارک مرتبط با افزونه Awesome Weather Widget را در هر جایی از سایت خودتون که میخواهید قرار دهید و سپس اطلاعات را پر کنید.

افزونه پیش بینی آب و هوا وردپرس

امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید با تشکر از همراهی-شما شاد باشید 🙂

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس