برچسب خودکار مطالب وردپرس با افزونه Automatic Post Tagger


برچسب خودکار مطالب وردپرس با افزونه Automatic Post Tagger

درود فراوان امروز در مبنای وردپرس قصد معرفی افزونه برچسب خودکار مطالب وردپرس را داریم ، برچسب ها در سایت ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند به طوری که اگر هر مطلب یا هر برگه برچسبی نداشته باشد ، سایت مفهومی ندارد. برچسب ها عامل شناسایی یک سایت برای کاربران میباشند و برای موتور های جستجو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشند ، چرا که برچسب ها به موتور های جستجو میفهماند که یک مطلب یا یک برگه در مورد چه موضوعی سندیت دارد.

برچسب ها عامل مهمی در سئوی سایت میباشند و شما باید آن ها را به طور اختصاصی برای هر مطلب بنویسید اما در بعضی مواقع برای سرعت بخشیدن به عملکرد سایت بهتر است برچسب ها به صورت خودکار واتوماتیک در مطالب سایت نوشته قرار گیرند. همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه برچسب خودکار مطالب در وردپرس.

برچسب خودکار مطالب وردپرس با افزونه Automatic Post Tagger

افزونه برچسب گذاری خودکار وردپرس Automatic Post Tagger

در تنظیمات این افزونه میتوانید مشخص کنید که چه تعداد برچسب به صورت خودکار وارد شود ، روش کار با این افزونه بسیار ساده و آسان میباشد کافی است که شما چندین کلمه کلیدی در قسمت تنظیمات افزونه واردکنید تا خود این افزونه به صورت خودکار برچسب هایی که تشخیص میدهد را در مطلب شما وارد کند.

 

افزونه  Automatic Post Tagger

برچسب خودکار مطالب وردپرس با افزونه Automatic Post Tagger

برای استفاده از افزونه Automatic Post Tagger ابتدا باید آن را نصب کنید (آموزش نصب افزونه) و پس از فعال سازی افزونه در پیشخوان خود یک قسمت با عنوان Automatic Post Tagger اضافه میشود. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید برچسب ها با استفاده از کلمات کلیدی به صورت اتوماتیک در مطالب شما اضافه میشوند.

به عنوان مثال اگر ما بخواهیم برای این مطلب برچسب هایی را با افزونه  Automatic Post Tagger به صورت خودکار اضافه کنیم :

در قسمت Automatic Post Tagger یک بخش به نام tag name وجود دارد که نام برچسب خود را وارد میکنید مثل “برچسب” و در بخش  Related words  باید کلمه هایی مثل “برچسب ، مطالب ، وردپرس ” اضافه شوند. اگر این قسمت را وارد نکنیم به طور خودکار کلمه “برچسب” اضافه خواهد شد.

اما نکته کلیدی مطلب که در این آموزش وردپرس وجود دارد این است که برای اضافه شدن کلمه مورد نظر به برچسب های یک مطلب توسط افزونه Automatic Post Tagger باید در مطلب مربوطه هم همان کلمه کلیدی وجود داشته باشد.

امیدوارم از این افزونه وردپرس نهایت استفاده را برده باشید

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس