افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام


افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام امکانی است که میتوانید با افزونه ای که امروز در مبنای وردپرس به شما معرفی میکنیم در سایت وردپرسی خود ایجاد کنید. با استفاده از این افزونه اینستاگرام به صورت خودکار به وردپرس شما نصب خواهد شد که تصویر شاخص مطالب وردپرس را به عنوان تصاویر اینستاگرام در اکانت اینستاگرام شما ارسال نماید. از قابلیت های مهم این افزونه سازگاری با ووکامرس میباشد. همراه ما باشید با معرفی افزونه ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام .

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

 ارسال مطالب وردپرس به اینستاگرام

افزونه ای که امروز میخواهیم به شما معرفی کنیم Auto-Post WordPress To Instagram نام دارد کار کردن با این افزونه بسیار راحت میباشد به طوری که تمام مطالب را به صورت خودکار از وردپرس به اینستاگرام ارسال میکند.

افزونه Auto-Post WordPress To Instagram

برای ارسال مطالب وردپرس به اینستاگرام کافی است افزونه Auto-Post WordPress To Instagram را نصب کنید (آموزش نصب افزونه)  سپس در پیشخوان سایت یک بخش با عنوان wp2instagram به قسمت تنظیمات اضافه خواهد شد روی آن کلیک کنید و وارد تنظیمات افزونه مورد نظر شوید.

 

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

در این بخش از تنظیمات مشخص میکنید که چه قسمت هایی از سایت خود را در اکانت اینستاگرام مورد نظر خود ارسال کنید که پیشنهاد ما به شما فقط و فقط انتخاب گزینه post  میباشد.

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

ارسال خودکار مطالب وردپرس به اینستاگرام

 

تبریک شما به همین راحتی توانستید مطالب سایت وردپرس خود را در پیج اینستاگرام مورد نظر به اشتراک بگذارید. لازم به ذکر است بدانید که یکی از نکات کلیدی در سئو و پیشرفت سایت ، انتشار مطالب سایت در شبکه های اجتماعی است با این وجود اکثر وبمستران دنبال راه حلی میگشتند تا به کار خود سرعت بدهند اما قبلا این امکان وجود نداشت که به صورت خودکار مطالب سایت وردپرس در اینستاگرام انتشار پیدا کند ولی خوشبختانه با استفاده از افزونه Auto-Post WordPress To Instagram امروزه این کار امکان پذیر میباشد تا کاربران وردپرس به راحتی بتوانند یا استفاده از این امکان مطالب وردپرس را به صورت خودکار به اینستگرام ارسال کنند.

تبریک ! شما به همین راحتی توانستید با استفاده از افزونه Auto-Post WordPress To Instagram ارسال مطالب وردپرس به اینستاگرام را امکان پذیر سازید.

امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد ، باتشکر از همراهی شما-شاد باشید.

 

قالب اینستاگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس