افزونه چت و گفتگو داخلی وردپرس Author Chat


افزونه چت و گفتگو داخلی وردپرس Author Chat

با عرض سلام و ادب خدمت شما عزیزان امروز می خواهیم در مورد موضوع مهمی با شما صحبت کنیم. همانطور که همه ما می دانیم صحبت و گفتگو در سایت با کاربران دارای مزیت های بسیاری است، می توان نظرات، پیشنهادات، انتقادات کاربران را به طور مستقیم در دست داشت و این گفتگو زنده و چت ارزش خاصی برای کاربران دارد چرا که شما به آنها اهمیت داده و برای آنها سیستم پشتیبانی زنده راه اندازی کرده اید.
این سرویس چت بیشتر جنبه مشاوره ای دارد و به سوالات شما پاسخ داده شده و شما را راهنمایی می کند.
اما چگونه باید این کار را در سایت خود انجام داد؟ پاسخ آید سوال پیش ماست. تنها به کمک یک افزونه شما می توانید محیطی ساده و قابل اعتمادی را برای گفتگو اعضای خود ایجاد کنید افزونه author chat دارای کارکرد و کاربردی ساده و معمولی و به محض نصب و راه اندازی آن شما می توانید با دیگر عوامل سایت به گفتگو و چت بپردازید لازم به ذکر است که بدانید این افزونه فقط برای مدیران و عوامل یک وب سایت است و کاربرانی که از سایت استفاده می کنند قادر به گفتگو و چت نیستند.

سیستم پیشرفته تر چت با getsitecontrol widget chat

آموزش کار با افزونه author chat

در شروع کار باید افزونه را نصب و فعالسازی کرد و روی این افزونه در پیشخوان وردپرس کلیک کنید تا به بخش پیکربندی برسید.
Author chat option: پیکربندی چت نویسندگان و دست اندر کاران وب سایت
Delete chat history older than how many days: این گزینه تاریخچه گفتگو را مشخص می کند که بعد از چند روز تاریخچه پاک شود و تعداد روز را به عدد وارد کنید.
Who should have access to author chat: چه کسانی پنل گفتگو را مشاهده کنند و در آن شرکت کنند فقط کافی است تیک آن را  بزنید.
All users with access to admin area: تمام کاربرانی که به بخش مدیریت دسترسی داشته باشند.
Editor: ویرایشگر
Author: نویسندگان
Contributor: مشارکت کننده ها
Subscriber: اعضا
Choose how to display the authors: by name or by login برچسب نویسندگان به چه صورت نمایش داده شود با نام خود یا نام کاربری
Login username: نام ورود،  نام کاربری
Name display name: نام، نام نمایشی
Permanently delete chat history -data will be deleted when you check this box and click save changes: در اینجا سابقه گفتگو را به صورت دستی پاک کنید تیک آن را زده و تغییرات را ذخیره و سابقه را به صورت دستی حذف کنید.
سپس به قسمت پیشخوان -خانه بروید و عملکرد را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس