پلاگین وردپرس Author Chat چت و گفتگو بین نویسندگان


پلاگین وردپرس Author Chat چت و گفتگو بین نویسندگان

با سلام خدمت کاربران محترم مبنای وردپرس در خدمت شما هستیم با معرفی افزونه کاربردی افزونه چت بین نویسندگان وردپرس Author Chat با این کار شما میتوانید امکاناتی را جهت بهوبد ارتباط بین نویسندگان برقرار کنید اینکار از ارتباط خارج از سایت جلوگیری می کند و خود باعث افزایش رنک و ترافیک وب سایت شما می شود. این برای زمانی که شما یک وب سایت بزرگ و قطعا با چند نویسنده دارید میتوانید از این افزونه برای بهبود وضعیت ارتباط و ایجاد محیطی گرم و دلچسب برای نویسندگان خود استفاده کنید . زیرا که انسان ها موجودات اجتماعی هستند و صد در صد نیاز به ارتباط دارند .

افزونه چت بین نویسندگان در وردپرس

با استفاده از این افزونه کاربردی وردپرس می توانید میان اعضای تیم خود یک سیستم ارتباط و چت و گفتگو ایجاد کنید به طوری که در بخش مدیریت وردپرس به سادگی در دسترس باشد و با یکدیگر ارتباط برقرار کنند این کار باعث افزایش بازخورد و کمک به بهبود وضعیت وب سایت می شود.

در ابتدا باید افزونه Author Chat را نصب و فعال کنید “ آموزش نصب افزونه وردپرس ” پس از نصب و فعال سازی افزونه نیاز به تنظیمات خاصی ندارید کافیست تا در قسمت ابزارک های پیشخوان رفته و ابزارک Author Chat را مشاهده کنید در این قسمت میتوانید با نویسندگان دیگر ارتباط برقرار کنید . به همین سادگی شما سیستم چت و گفتگو بین نویسندگان را ایجاد کردید که باعث بهبود وضعیت وب سایت خواهد شد.

authorchat-dashboard-mabnawp

دقت داشته باشید که در صورتی که نیاز به تنظیم این دارید که اطلاعات افزونه پس از چند روز مانند ۳۰ روز حرف شود کافیست که به قسمت مدیریت رفته و تاریخ انقضا را مشخص کنید و یا میتوانید به جدول Author Chat در دیتابیس وردپرس رفته و برای آن تاریخ انقضا سی روزه تعیین کنید . پیشنهاد می شود در صورتی که از این روش اطلاعی ندارید حتما با یک متخصص ارتباط برقرار کنید و صد البته قبل از هر کاری یک نسخه پشتیبان از وب سایت خود تهیه کنید .پینشهاد می شود مقاله  چگونه با افزونه UpdraftPlus از وردپرس بک آپ بگیریم ؟  را مطالعه کنید

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس