آسان بگرد برای سفر دوستان


آسان بگرد برای سفر دوستان

آسان بگرد چیست؟ من همواره دوست داشتم تا به ناشناخته‌ها و یا جاهایی که گردشگران کمتری به آن پای گذاشته‌اند سفر کنم و هرچه بیشتر بر تجربیات خود اضافه کنم. با این حال مطمئنا خیلی جاها خواهد ماند که عمر ما کفاف دیدن آن‌ها را نمیدهد. اما بهتر نیست حال که توانایی و زمان (هرچند بسیار اندک) داریم به هرجا که ممکن است سفر کنیم و با مردم جدید با فرهنگی تازه آشنا شویم؟

 

آسان بگرد جاییست که تجربیات و شنیده‌های افراد را درباره جاذبه‌های طبیعی، جاذبه‌های تفریحی، جاذبه‌های تاریخی و… را در یکجا گردآوری کرده تا اگر کسانی می‌خواهند به این مناطق سفر کنند پیش زمینه و راهنمایی در ذهن خود داشته باشند. با تمام این تفاسیر باز هم خیلی از شهرها، روستاها و فرهنگ‌ها از چشم ما دور می‌ماند که مسافران سفر کرده به آن مناطق تجربیات خود را برای ما ارسال و در آسان بگرد منتشر می‌کنیم.

 

منتظر  محیا شدن شرایط نباشید. شاید هیچ زمان آن شرایطی که شما انتظارش را دارید فراهم نشود! این بدین معنی است که هیچگاه نباید سفر کرد؟ باور کنید برای سفر کردن هزینه‌های هنگفت نیازی نیست، شاید دوست داشته باشید دور ایران را بگردید و دائما با هواپیما سفر کنید و در هتل‌های لوکس اقامت داشته باشید اما از پس هزینه‌های آن برنمیآیید. خب؟ این بدین معنی است که کلا بیخیال مسافرت کردن بشید یا مسیر دیگری را انتخاب کنید؟ با ماشین سفر کنید یا موتور یا اصلا دوچرخه! جدی میگم!

 

به فکر آینده خود هستید؟ چقدر افسوس خواهید خود اگر به جایی رسیده باشید که توان آنچنانی برای مسافرت‌های سنگین را نداشته باشید اما حساب بانکی‌هایتان مملو از سال‌ها جون کندن باشه. نشود روزی که افسوس گذشته را بخورید و با خود بگویید که حیف! دوست داشتم سفر کنم اما با خودم میگفتن بعدا. آسان بگرد میخواد شما را قانع کنه که میشه حتی با درآمد پایین هم سفری رفت که بهتون خیلی خوش بگذره، حتی مسافرت‌های خارج از کشور. فقط باید بلد باشید که چطوری سفر کنید.

 

ما شما را در سفرهای داخلی و خارجی همراهیتان میکنیم و به جاذبه‌های مقصد یا شهرهای پیش روی شما را با جزییات معرفی میکنیم. حتی شما میتوانید با خواندن سفرنامه‌های مسافران دیگر، از تجربه آن‌ها استفاده کرده تا سفری بهتر را تجربه کنید. ما حتی سعی کرده‌ایم تا حد ممکن معرفی هتل های ایران و سایر کشورها را داشته باشیم. لازم بذکر است بدانید که شما در آسان بگرد هتلی رزرو نمی‌کنید و تنها میتوانید از تمامی امکانات، هزینه‌ها و نزدیکی آن‌ها به مرکز شهر مطلع شوید. تمامی موارد گفته شده رایگان است و شما هزینه‌ای بابت هیچ یک از خدمات آسان بگرد پرداخت نخواهید کرد، ما فقط دوست داریم تا شما راحت‌تر و ارزان‌تر سفر کنید، همین!

 

بدنبال تورهای مسافرتی هستید؟ درست آمده‌اید، آسان بگرد این را هم برای شما محیا کرده است. در ایران آژانس‌های مسافرتی بسیاری وجود دارد که در حال فعالیت هستند و ماهانه ده‌ها تور داخلی و خارجی برگزار می‌کنند. اما پیدا کردن آن‌هایی که با شرایط شما همخوانی داشته باشد خیلی سخت میشود اگر مرجعی برای جمع کردن این تورها نباشد. آژانس‌های مسافرتی تورهای داخلی و خارجی خود را در آسان بگرد ثبت می‌کنند تا شما بتوانید از میان آن‌ها بهترین را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که ما هیچ دخالتی در تورهای مسافرتی نداریم و تنها کارمان معرفی است از بابت آن نیز هیچ هزینه‌ای اخذ نخواهیم کرد.

 

آسان بگرد تمام تلاش خود را می‌کند تا کمی شما را از فضای کاری و مشغله بدور کند و زندگی جدیدی هرچند برای مدت زمان کوتاه (مثلا یک نصفه روز) به شما هدیه دهد. همین ایران خودمان شهرها، روستاها و زیبایی‌های خاصی دارد که شاید شما از آن خبر نداشته باشید و تصور میکنید چنین چیزی در ایران وجود نداشته باشد.

توجه : این یک رپورتاژ آگهی می باشد . برای ثبت رپورتاژ اینجا کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس