لینک های خارجی موثر در بهینه سازی وردپرس


لینک های خارجی موثر در بهینه سازی وردپرس

بک لینک ها و لینک های داخلی و خارجی در بهینه سازی وردپرس بسیار با ارزش هستند ولی آیا می دانید چگونه می توان لینک های خارجی استاندارد و بهینه ایجاد کرد؟
در این مقاله به آموزش هایی در زمینه لینک های خارجی می پردازیم.

لینک های خارجی چیست؟

لینک های خارجی یا out bound link به لینک هایی در سایت گفته می شود که زمانی که کاربران بر روی لینکی در یک پست یا متون کلیک می کنند به خارج از وب سایت هدایت می شوند. این لینک ها می توانند یک کلمه یا یک عکس و یا محصولات مرتبط با لینک های سایت های دیگر باشد.

بک لینک

لینک های خارجی در وردپرس

زمانی که شما سایت خود را طراحی می کنید باید برای جذب مشتریان خود اطلاعات خود را باید تکمیل کنید تا بتوانید وب سایت خود را توسعه دهید. امروزه امکاناتی در گوگل وجود دارد که به شما اجازه می دهد متوجه شوید کاربران از کجا می آیند و از چه صفحاتی بیشتر دیدن می کنند و چه زمانی را در سایت می گذرانند همین اطلاعات منجر می شود تا بتوانید استراتژی خوبی را برای بهبود سایت خود به کار ببرید.

مشاهده ی تمامی لینک های خروجی به کمک آنالیز کردن

برای انجام این کار به افزونه monster in sights نیاز دارید تا مشاهدات خود را انجام دهید. این پلاگین یکی از محبوب ترین گوگل انالیتکس است و امکان اتصال به سایت را به شما می دهد.
شما بعد از نصب و فعالسازی افزونه در گزینه ی insight روی settings کلیک کنید. به سراغ تب tracking می رویم
در گزینه engagement تنظیمات زیادی را مشاهده می کنید در اینجا گزینه track outbound click را بر روی using java script تنظیم کنید سپس تنظیمات را ذخیره کنید.

بررسی لینک های داخلی و خارجی

برای این منظور از گزینه ی affiliate links می توانید مسیرها را مشخص کنید.
سپس نیاز به تعیین مسیر برای استفاده از لینک های خارجی داریم بعد باید یک برچسب را برای گزارشات تعیین کنید.

مشاهده  گزارشات لینک های خروجی

زمانی که لینک های خروجی را فعال می کنید گوگل انالیتکس اجازه می دهد تا ظرف ۲۴ ساعت داده ها را جمع آوری کند سپس به به گوگل انالیتکس مراجعه و به بخش behavior سپس events و در آخر top events کلیک کنید. در اینجا می توانید لیست لینک خروجی را با برچسبی که مشخص کرده اید ببینید و به آنالیز و بررسی انها بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس