افزونه all in one wp security and firewall امنیت وردپرس و فایروال


افزونه all in one wp security and firewall امنیت وردپرس و فایروال

افزونه all in one wp security and firewall – افزونه امنیت وردپرس – امنیت وردپرس و فایروال – افزونه رایگان امنیت در وردپرس 

خیلی از ما در هنگام ایجاد سایت فکر میکنیم فعلا به امنیت در سایت نیازی نیست این فکر از کجا می آید را نمیدانم ! یکی از دلایل آن میتواند این باشد که شاید احساس میکنیم سایت ما کوچک است و یا کسی آن را نمی شناسد و … که باید بگویم این فکر اشتباه است چرا که هر سایتی از همان ابتدا نیاز به امنیت دارد. در سایت های وردپرسی، افزونه های زیادی برای امنیت وب سایت وجود دارد که به راحتی می توان هر یک از آنها را در سایت نصب و فعالسازی نمود.

شناخت افزونه all in one wp security and firewall 

در بین افزونه های امنیتی وردپرس که با یک جستجو طبق معمول به نتایج زیادی می رسیم افزونه فوق از لحاظ سادگی مدیریت و راحتی کاربران رتبه اول ( نظر شخصی ) و از نظر امنیت وردپرس هم حرف های زیادی برای گفتن دارد . امکاناتی فوق العاده ای برای بالا بردن امنیت وب سایت وردپرسی تان به شما میدهد که همگی و یا اکثر آن به طور رسمی فارسی سازی شده و از همه مهمتر اینکه به صورت رایگان منتشر می شود .

افزونه امنیت وردپرس

شما به صورت معمول برای افزایش امنیت وردپرس باید بسیاری از کار های امنیتی مثل تغییرات و دستورات جدید فایروال درون فایل htaccess قرار بدهید یا بر روی سطح دسترسی ها نظارت داشته باشید یا فعالیت های نظارتی بر امور کاربران و آی پی های غیر مجاز که همه ی این فعالیت ها و دستورات در افزونه all in one wp security and firewall فراهم آمده است .

ویژگی های بارز این افزونه

 • امنیت حساب کاربری کاربر
 • امنیت ورود کاربر
 • امنیت ثبت نام کاربر
 • امنیت پایگاه داده
 • امنیت فایل های سیستم
 • پشتیبان گیری و بازیابی پرونده wp-config.php و htaccess
 • عملکرد لیست سیاه
 • عملکرد فایروال
 • جلوگیری از حملات ورود Brute Force
 • جستجوی WhoIS
 • اسکنر امنیتی
 • امنیت در برابر دیدگاه اسپم
 • جلوگیری از قابلیت کپی محتوای سایت
 • بروزرسانی های مرتب و افزوده شدن امکانات امنیتی جدید.
 • هماهنگ با اکثر افزونه های وردپرس
 •  و …

نصب و فعالسازی افزونه

در ابتدا افزونه را در همین مقاله دانلود و نصب و فعالسازی کنید. سپس در منوی پیشخوان شما قسمتی اضافه شده است که گزینه ی تنظیمات همین افزونه است:

بخش پیشخوان امنیت 

اولین گزینه یعنی ” پیشخوان امنیت ” شما نمودارهایی را مشاهده می کنید که نشان دهنده امنیت سایت شما می باشند.

پیشنهاد می کنیم ” جلسه دوم آموزش امنیت وردپرس ” را حتما مطالعه فرمایید. 

all-in-one-wp-security-and-firewall

بخش تنظیمات 

در این بخش، تنظیمات مربوط به امنیت سایت خود را انجام دهید و اطلاعاتی را که از شما درخواست می کند را وارد کنید، همچنین مواردی را که در روند کاری سایت شما موجب تداخل شده اند را غیر فعال کنید. لازم به ذکر است در این افرونه امکان import/export ، درون ریزی و برون بری اطلاعات وجو دارد.

بخش حساب های کاربری 

در این قسمت حساب های کاربری تمام افرادی را که در سایت عضو شده اند را مشاهده خواهید کرد و خیلی راحت کاربرانی را که در سایت اختلال ایجاد می کنند را شناسایی کنید همچنین می توانید نام کاربری و رمز عبور کاربران خود را کنترل و مدیریت فرمایید.

بخش ورود کاربران 

در این بخش می توان امنیت بخش ورود و صفحات ورود را بیشتر کرد. تنظیماتی همچون تعداد ورود رمز اشتباه توسط کاربر و محدود کردن آن و قفل گذاری در جهت ورود کاربران به سایت و … را به راحتی از این بخش انجام دهید.

افزونه امنیت وردپرس

بخش نام نویسی 

در این زیرمنو شما می توانید تنظیماتی را برای جلوگیری از ورود و ثبت نام ربات ها به سایت انجام دهید. یکی از راه های جلوگیری از ورود ربات ها استفاده از کد های کپچا و امنیتی است.

بخش امنیت پایگاه داده 

در این بخش شما قادر هستید با یک کلیک Prefix موجود در دیتابیس را تغییر داده و تنظیمات پشتیبان گیری را نیز انجام دهید و برای تهیه فایل پشتیبان زمان بندی را مشخص کنید.

بخش امنیت فایل های سیستم 

در این زیر منو میتوان فایل ها و پوشه هایی که دارای مشکلاتی هستند را شناسایی و مشکلات آنها را رفع کنید همچنین در این بخش می توانید دسترسی به برخی از فایل های حساس را غیر فعال سازید.

 بخش مراجعه به Whois 

چنین بخشی برای اطلاعات سایت مورد استفاده است و این افزونه چنین اطلاعاتی را در اختیار شما قرار داده است.

بخش مدیریت فهرست سیاه 

در این بخش نیز می توان  آی پی هایی که مشکوک و یا خراب شده اند را شناسایی و دسترسی آنها را به سایت بست.

بخش دیوار آتش 

دیوار آتش یا firewall  از فایل.htaccess استفاده می کند تا یک فایروال قدرتمند را در اختیار کاربران قرار دهد. در این بخش می توان دسترسی های اسکریپت های مخرب به سایت را محدود ساخت.

بخش Brute Force 

این بخش برای مقابله با حملات Brute Force می باشد. این بخش با استفاده از ابزارهایی مبتنی بر کوکی از چنین حملاتی جلوگیری و یا آنها را خنثی می کند. همچنین با استفاده از این بخش می توان آدرس صفحه ورود را تغییر داد و امنیت سایت را افزایش بخشید.

بخش جلوگیری از اسپم 

در این بخش نیز تمام آی پی هایی که در بخش نظرات، اسپم ارسال می کند را مسدود سازی می کند.

بخش اسکنر 

در این بخش فایل های موجود در وردپرس اسکن شده و کد های مخرب شناسایی و پاک سازی خواهند شد. شما در این بخش حتی می توانید فایل های پایگاه داده را بررسی کرده و کد های مخرب را از هسته ی وردپرس حذف کنید.

بخش حالت تعمیر 

این بخش زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که مدیر سایت بخواهد تغییرات و یا بروزرسانی هایی را در سایت انجام دهد در این بخش به کاربران اطلاع رسانی می شود.

در ادامه ویدئو آموزشی کاملی از این افزونه قرار داده خواهد شد .

آموزش افزونه all in one wp security and firewall

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس