امنیت وردپرس با تنظیمات بخش کاربری افزونه all in one wp security and firewall


امنیت وردپرس با تنظیمات بخش کاربری افزونه all in one wp security and firewall

افزایش امنیت وردپرس | امنیت وردپرس با تنظیمات بخش کاربری | بخش کاربری افزونه all in one wp security and firewall

یکی از مهم ترین مسائل امنیتی وردپرس امنیت کاربران و پروسه ثبت نام و ورود آنان می باشد اطلاعات کاربری از اهمیت بسزایی و بالایی برخوردار است و از دلایل موفقیت وب سایت حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران وردپرس می باشد.

با سلام و وقت بخیر خدمت شما همراهان همیشگی مبنای وردپرس . درود بر شما .

امنیت وردپرس با تنظیمات بخش کاربری افزونه

جلسه چهارم آموزش تنظیمات افزونه all in one wp security and firewall ، باهم دیگه دنبال خواهیم کرد. از اینکه ما رو در این جلسات همراهی کرده اید سپاسگذار و امیدواریم تا با توضیحاتی که داده می شود . راهی هموار تر برای توسعه کسب و کار و در نهایت وب ایجاد کنیم. در جلسات قبلی به اهمیت و نحوه تنظیم بخش های مختلف امنیت وب سایت را توضیح داده ایم . در این جلسه قصد داریم تا افزایش امنیت بخش ثبت نام کاربران وب سایت را توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

 

امنیت وردپرس با تنظیمات بخش کاربری

 

بعد از ورود به بخش پیشخوان امنیتی وردپرس و زیر منوی پنجم یعنی نام نویسی کاربران با دو تب رو به رو میشویم که به تشریح آنها می پردازیم .

تب اول – تایید دستی

اگر سایت شما به مردم اجازه می‌دهد که خودشان از طریق فرم نام‌نویسی وردپرس برای خودشان حساب کاربری بسازند، شما می‌توانید با تأیید دستی نام‌نویسی‌ها جلوی مزاحم‌ها و جفنگ‌نویس‌ها را بگیرید.
این ویژگی به طور خودکار، حساب‌های تازه را در لیست انتظار قرار می‌دهد تا زمانی که مدیر آن حساب را فعال کند. بنابراین حساب‌های ناخواسته بدون تأیید صریح شما نمی‌توانند وارد سایت شوند.
شما می‌توانید همه حساب‌هایی را که به تازگی نام‌نویسی کرده اند در جدول زیر ببینید و کارهای دسته جمعی مانند فعال‌کردن/غیر فعال‌کردن/پاک کردن را روی آنها انجام دهید.

فعال‌سازی تأیید دستی برای نام‌نویسی‌های تازه: اگر می‌خواهید هر نام‌نویسی تازه‌ای که اتفاق می‌افتد به صورت دستی تأیید کنید، این گزینه را تیک بزنید.

و بخشی که مربوط به لیست کاربران در حال انتظار برای تایید دستی هستند.

تب دوم – کد امنیتی برای نام نویسی

این ویژگی به شما اجازه می‌دهد که یک فرم کد امنیتی به برگه نام‌نویسی وردپرس اضافه کنید.
کسانی که می‌خواهند نام‌نویسی کنند بایستی به یک پرسش ساده ریاضی پاسخ بدهند. در صورت دادن پاسخ اشتباه آن‌ها نمی‌توانند نام نویسی کنند.
بنابراین افزودن یک فرم کد امنیتی به برگه نام‌نویسی یک ترفند ساده دیگر برای جلوگیری از نام‌نویسی جفنگ‌نویس‌هاست.

فعال‌سازی کد امنیتی در برگه نام‌نویسی: اگر می‌خواهید یک فرم کد امنیتی به برگه نام‌نویسی وردپرس اضافه کنید این گزینه را تیک بزنید. (در صورتی که نام‌نویسی را برای سایت آزاد کرده‌اید)

پیشنهاد می شود مقاله آموزش افزونه all in one wp security and firewall را مطالعه کنید.

این جلسه از آموزش تنظیمات امنیت وردپرس نیز تمام شد از همراهی شما سپاسگذاریم .

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس