دسترسی به سایت برای افراد با سن مشخص


دسترسی به سایت برای افراد با سن مشخص

افزودن قابلیت تایید سن در وردپرس با افزونه Age Verify امکانی را به وب سایت هایی میدهد که محتوای آن برای سنین مختلف و دارای رده سنی می باشد . در برخی از وب سایت هایی که محتوای آن برای افراد زیر ۱۸ سال مناسب نیست یک پیغام که سن شما را میخواهد مشاهده کرده اید ، این وب سایت ها معمولا یا در رابطه با خشونت های اجتماعی و یا محتوایی را نشر می دهند که آموزش های غلط برای نوجوانان به همراه دارد و یا هر چیز دیگری با استفاده از این افزونه می توانید مشخص کنید که چه سنینی مناسب استفاده از وب سایت شما می باشند به طور مثلا شما میتوایند سن استفاده را تا ۲۰ سال در نظر بگیرید و محتوایی در رابطه با کودکان و بازی های آنان منتشر کنید.

نصب و فعال سازی افزونه Age Verify

برای نصب افزونه میتوانید از دو روش آپلود دستی و نصب به صورت دستی و یا جستجو از مخزن وردپرس اقدام کنید پیشنهاد می شود مقاله آموزش نصب افزونه ودرپرس را مطالعه کنید.

پس از نصب منویی با نام افزونه برای شما به پیشخوان اضافه خواهد شد و پس از ورود تصویری مانند زیر خواهید داشت که به طور مثال تنظیم کنید.

age-verify-wordpress-mabnawp

مانند تصویر فوق تنظیمات را مشخص کنید که چه رده سنی به وب سایت شما دسترسی دارد و با گزینه Remember visitors for مشخص میکنید که برای چه زمانی این تایید سن به کاربر نمایش داده شود .

برای سفارشی سازی پنجره ای که نمایش می دهد در بخش Display options میتوانید تنظیمات خود را وارد کنیدو این پنجره را سفارشی سازی کنید.

با توجه به توضیحات بالا زمانی که ما نظیمات فوق را انجام دهیم قبل از دسترسی به سایت از ما سن را پرسیده و سپس اجازه دسترسی می دهد . پس از تنظیمات فوق نتیجه ای مانند تصویر زیر خواهیم داشت.

age-verify

با تشکر از همراهی شما – شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس