اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس


اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

به طور پیش فرض تصاویری در تم های وردپرس قرار دارد که به عنوان تصویر نویسنده در نظر گرفته می شوند اما اگر شما بخواهید عکس واقعی نویسنده را بعنوان تصویر آواتار قرار دهید باید چکار کنید؟
ما در این مقاله به شما آموزش می دهیم که چگونه به راحتی یک عکس را در وردپرس اضافه کنید.

سفارش سازی نویسنده در وردپرس

برای این کار شما صفحه و تنظیماتی را در وردپرس دارید که می توانید اطلاعات و تصاویری را برای نویسنده در نظر بگیرید. برای آشنایی بیشتر این تنظیمات اینجا کلیک کنید.
از طرف دیگر اگر شما یک سایت با چند نویسنده داشته باشید و بخواهید برای هریک از آنها جعبه ای را که در بردارنده اطلاعات و تصویر شخصی است را در نظر بگیرید باید اطلاعات هر یک از نویسندگان را تفکیک کنید.

اضافه کردن عکس نویسنده در وردپرس

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه آواتار را بشناسید و آن را انتخاب کنید، سپس آن را نصب و فعال کنید. آموزش نصب افزونه وردپرس این افزونه یک منو جدید برچسب های آواتار را در نوار مدیریت وردپرس اضافه میکند که با کلیک بر روی آن شما به صفحه تنظیمات پلاگین وارد میشوید.


در اینجا شما چگونگی نمایش تصویر آواتار نویسنده را در سایت خود انتخاب می کنید. این افزونه به کاربران خود اجازه می دهد تا عکس خود را به راحتی آپلود کنند همچنین به شما این امکان را می دهد که به طور کامل آواتار را غیر فعال کنید و یا بعنوان آواتار محلی از آن استفاده نمایید. بعد از انجام تمام تنظیمات با کلیک بر روی دکمه ذخیره تغییرات آنها را ذخیره کنید.
حالا شما می توانید به صفحه کاربران بروید و کاربران خود را ایجاد کنید بعد از انجام این کار با کلیک بر ‘Update profile’ میتوانید تصویر را بارگذاری کرده و ذخیره کنید .


می توانید عکس خود را آپلود و در سایت قرار دهید. فراموش نکنید که بر روی دکمه به روز رسانی مشخصات،  تغییرات را ذخیره کنید.


افزونه فوق کاربران را قادر میسازد تا عکس مورد نظر خود را آپلود کند و مشخصات را نیز ویرایش نماید. بعد از انتخاب یک عکس برای نویسنده این عکس به عنوان تصویر gravatar نشان داده خواهد شد.


اگر کاربر تصویر آواتار ندارد به طور پیش فرض می توانید آواتار مجدد در نظر بگیرید و یا یک تصویر سفارشی به عنوان تصویر مجدد استفاده کنید.
ما امیدواریم که در این مقاله به شما در یادگیری وردپرس کمک کرده باشیم.

 

شاد باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس