آموزش وردپرس افزودن دکمه اشتراک گذاری بدون افزونه


آموزش وردپرس افزودن دکمه اشتراک گذاری بدون افزونه

با سلام خدمت کاربران مبنای وردپرس ، امروز همه ما می دانیم که شبکه های اجتماعی تعداد طرفداران کمی ندارد بلکه این تعداد بسیار زیاد و فراتر از تعداد بازدیدکنندگان سایت می باشد به همین خاطر یک نمونه از بازاریابی می تواند درون همین شبکه های اجتماعی صورت پذیرد.
شما سایت خود را طراحی کرده و هر روز سعی می کنید تا پست ها و مطالب به روز و کاملی را نوشته و درون آن قرار دهید این بسیار خوب و عالی است ولی کافی نیست چرا که امروزه روز اکثر افرادی که به نحوی با اینترنت سر و کار دارند حداقل عضو یکی از شبکه های اجتماعی هستند.مورد بعدی این است که شبکه های اجتماعی یکی از مولفه های افزایش محبوبیت سایت در بین موتورهای جستجو می باشد.
شما می توانید با قرار دادن و به اشتراک گذاشتن مطالب خود در شبکه های اجتماعی به کاربران خود این اجازه را بدهید تا به راحتی مطالب شما را با دوستانشان به اشتراک بگذارند و به همین ترتیب شما تعداد کاربران خود را افزایش دهید.
توجه داشته باشید شما با این کار دو نشان را می زنید یکی این که بک لینک های سایت شما افزایش پیدا می کند و در نتایج جستجو رتبه بالاتری را کسب می کنید و دیگری اینکه کاربران سایت شما را به یکدیگر معرفی کرده و به طور مستقیم ترافیک سایت شما افزایش پیدا خواهد کرد.

اشتراک گذاری مطالب وردپرس در شبکه های اجتماعی

فکر می کنم تا اینجای کار با ضرورت استفاده از شبکه های اجتماعی برای افزایش محبوبیت سایت خود بین کاربران و موتورهای جستجو آشنا شدید حال زمان آن رسیده است تا با نحوه افزودن دکمه های شبکه های اجتماعی معروف به سایت خود آشنا شوید. برای قرار دادن دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی در وردپرس باید کد زیر را در فایل single. Php قالب سایت وارد کنید

 

 

 

به همین راحتی شما موفق به انجام این کار شدید.

با تشکر از همراهی شما – شادباشید

پاسخی بگذارید

جشنواره ملی وب