افزونه درج آگهی در قسمت های مختلف در وردپرس Ad Widget


افزونه درج آگهی در قسمت های مختلف در وردپرس Ad Widget

سلام خدمت دوستداران مبنای وردپرس 

افزونه Ad Widget یک افزونه بسیار حرفه ای با کاربرد درج آگهی در قسمت های مختلف در وردپرس است که میتواند به شما کمک کند تا تبلیغات و آگهی ها را درون سایت قرار دهید.

همانطور که میدانید تبلیغات در اینترنت یکی از روش های کسب درامد میباشد که هر سایتی به دنبال آن است اما جای گیری محل تبلیغات در سایت یکی از نکته هایی است که میتواند برروی ذهن مخاطب تاثیر گذار باشد و باید به آن توجه کرد. خوشبختانه با افزونه Ad Widget این امکان در وردپرس ایجاد شده است تا در محل های مناسب تبلیغات را توسط ابزارک جای دهیم.

افزونه Ad Widget درج آگهی در وردپرس

ad-widget-mabnawp

اولین گام جهت استفاده از هر افزونه نصب و فعال کردن آن میباشد که میتوانید از مقاله آموزش نصب افزونه در وردپرس کمک بگیرید. اما بعد از اینکه افزونه را نصب کردید وارد بخش نمایش > ابزارک ها  در پیشخوان سایت وردپرس شوید.

ابزارک درج تبلیغ

سپس مشاهده میکنید که دو ابزارک (ویجت (Widget)) با نام های “Ad: HTML/Javascript Ad” و ” Ad:Image/Banner Ad” اضافه شده است:

ابزارک Ad: HTML/Javascript Ad

خب همانطور که میدانید اگر بخواهیم ابزارکی را در وردپرس فعال کنیم با کشیدن و رها کردن ابزارک به یکی از ستون ها این کار را انجام میدهیم بعد از کشیدن و رها کردن ابزارک Ad: HTML/Javascript Ad یک صفحه مانند زیر برای ما به نمایش در میاید:

درج آگهی در وردپرس

سپس برای این که عکس تبلیغاتی مورد نظر را آپلود کنیم روی Click here to uplad a new image کلیک میکنیم اما با وارد کردن آدرس عکس هم میتوانیم این کار را انجام دهیم.

روش درج آگهی در وردپرس

اما پس از اینکه عکس آپلود شد یا آدرس عکس را در قسمت مورد نظر جای گذاری کردید نام ، توضیحات و باقی تنظیمات را پر کنید و در آخر روی “گذاشتن در نوشته” کلیک میکنیم.

آموزش گذاشتن تبلیغات در وردپرس

 

بخش Ad Click Destination

در این قسمت باید لینک صفحه ای را که کاربر بعد از کلیک کردن روی تبلیغات به آن هدایت میشود را جاگذاری کنید.

بنر تبلیغاتی

در قسمت Advertiser Name هم نام تبلیغ کننده را بنویسید.

Auto Resize to Max Width : با زدن تیک این گزینه سایز عکس به بزرگترین اندازه در میاید.

Open in New Windo : با فعال کردن این گزینه زمانی که کاربر روی تبلیغات کلیک میکند صفحه ای که به آن هدایت میشود در یک تب جدید باز میشود (منظور از صفحه همان صفحه ای است که در بخش Ad Click Destination لینک آن را قرار دادیم)

سپس روی ذخیره کردن کلیک کنید.

 تبریک ! شما به همین سادگی توانستید بنر های تبلیغاتی را در وردپرس قرار دهید.

ابزارک HTML/Javascript Ad

این ابزارک برای وارد کردن تگ های تبلیغاتی میباشد ابزارک را با کشیدن ورها کردن در محل مورد نظر در سایت خود قرار دهید سپس تگ های تبلیغاتی مانند تگ تبلیغاتی گوگل را درون آن قرار دهید.

تبریک ! با ابزارک HTML/Javascript Ad هم توانستید به سادگی امکان درج آگهی در قسمت های مختلف در وردپرس را فراهم کنید البته به این نکته توجه داشته باشید که فقط باید تگ مورد نظر را در این ویجت قرار دهید. امیدوارم از این آموزش وردپرس لذت برده باشید.

میتوانید برای کسب و کار خود به صورت حرفه ای هدایای تبلیغاتی تهیه کنید.

با تشکر از همراهی شما-شاد باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس