افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس


افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

با سلام امروز در این مقاله آموزشی وردپرس میخواهیم افزونه ای را معرفی کنیم که میتوانید با آن عکس های منتشر شده در اینستاگرام خود را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید، همراه همیشگی مبنای وردپرس باشید با معرفی افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس.

افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

از جمله حرفه ای ترین و پر کاربرد ترین افزونه های نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس افزونه AccessPress Instagram Feed میباشد که قادر است تا به غیر از امکانی که در پاراگراف قبلی گفتیم تعداد فالوور ها و … را نیز به شما دهد.

کار کردن با این افزونه بسیار ساده وقابل فهم میباشد ، زمانی که افزونه را نصب و فعال کردید (نصب افزونه) یک بخش در پیشخوان وردپرس سایت شما با عنوان AccessPress Instagram Feed اضافه شده است وارد آن شوید و از قسمت instagram profile  آی دی صفحه خود را بنویسید.

سپس باید توکن اکانت اینستاگرام خود را بنویسید برای تکمیل شدن این بخش روی Get Access Token کلیک کنید و به اکانت خود ورود کنید.

دانلود قالب اینستاگرام

در تب display settings میتوانید تنظیمات ظاهری  افزونه AccessPress Instagram Feed را انجام دهید ، میتوانید در این بخش از کد نویسی استفاده کنید اما این افزونه فرمت های از پیش تعریف شده ای برای نمایش تصاویر دارد که میتوانید یکی از آن ها را به دلخواه انتخاب کنید.

افزونه نمایش اکانت اینستاگرام در وردپرس

پس از اعمال تمامی تغیرات و تنظیمات افزونه کافی است از پیشخوان وردپرس وارد بخش نمایش > ابزارک ها شوید و ابزارک مربوط به افزونه را فعال کنید و اکانت اینستاگرام خود را در مکان های دلخواه سابت خود نمایش دهید.

تبریک میگم با استفاده از این افزونه توانستید اکانت اینستاگرام خود را در وردپرس نمایش دهید.

با تشکر از همراهی شما شاد باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس