۵ ابزار مفید برای طراحی سایت با وردپرس


۵ ابزار مفید برای طراحی سایت با وردپرس

با سلام امروز با یکی از مقالات مهم ضروری برای وردپرس کاران در خدمت شما هستیم. هر طراح سایت از ابزارهای خاصی برای طراحی و ایجاد سایت در جهت افزایش کارایی و کاهش زمان انجام بسیاری از کارها استفاده می کند در حال حاضر ابزارهای آنلاین بسیاری برای طراحان وجود دارد و هر روز هم در حال افزایش است ولی با این حال هنوز تعداد زیادی از کارها وجود دارد که طراحان برای پیشبرد فعالیت خود به آنها نیاز دارند.
در حال حاضر به بررسی ۵ ابزار آنلاین برای طراحان می پردازیم :

Colour lovers

یکی از ابزارهای آنلاین طراحی Colour lovers می باشد و یک مرجع واقعی است که به کاربران اجازه می دهد با پالتهای رنگ ایجاد کنند و آن را به اشتراک بگذارند با استفاده از پالت های رنگ شما به راحتی با یک کلیک می توانید رنگ مورد نظر خود را به تصویر منتقل کنید.

Dropmark

این ابزار به عنوان یک میز کار مدیریتی برای فرآیند کارها و ایجاد همکاری سایت ها با یکدیگر مورد استفاده است در واقع شما یک میز کار دیجیتال ایجاد می کنید و آن را با اعضای تیم به اشتراک می گذارید. کمک می کند شما یک کلکسیون خصوصی بسازید و نمونه فایل های تصویری، ویدئو و صوتی را به صورت یک تابلو در می آید و خیلی سریع یک صفحه نمایش کامل ظاهر می شود و اشتراک گذاری بسیار آسان تر و با یک لینک کوتاه با دیگران ارتباط برقرار کنید.

Layer styles

این ابزار مانند روش های لایه ای فتوشاپ طراحی شده است. با Layer شما می توانید کارهای شخصی styles نظیر سایه های بیرونی و داخلی، زمینه کار، نوار ها و شعاع آنها را هماهنگ و ترکیب کنید و یک راه شگفت انگیز برای شیوه نامه های css است.

Css3 generator

یک ابزار و مولد بزرگی است که به شما این امکان را می دهد تا نتیجه پایانی کار را از قبل رویت نمایید.  Css3 برای سایه های متون، سایه های باکس فونت ها، فرمت های RGB، ستون های چند گانه، تنظیم مجدد اندازه ها، سایز کردن باکس،مدرج کردن، تغییر شکل دادن و حتی تغییرات ساده css استفاده می شود.

مرجع WordPress

این ابزار توسط توسعه دهنده وردپرس خلق شده است و در واقع مرجع کاملی از وردپرس است.
ما و همه طراحان سایت به کمک همین ۵ ابزار آنلاین وب سایت های حرفه و بهینه را ایجاد می کنیم .

با تشکر از همراهی شما . شاد باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس