طرفین قرارداد مشتری وبسایت که به اختصار در این قرارداد مشتری و وبسایت مبنای وردپرس با آدرس mabnawp.ir می‌باشد که در این قرارداد به اختصار مبنای وردپرس نامیده می‌شود.

تعاریف

مبنای وردپرس (شرکت): وبسایت مبنای وردپرس با آدرس دامنه mabnawp.ir که کاربر محصولات را از طریق آن خریداری خواهد کرد. تمام خرید‌های وبسایت از طریق این دامنه صورت می‌گیرد و خدمات بعد از فروش و پشتیبانی تنها شامل مشتریانی خواهد شد که از این آدرس برای خرید خود استفاده می‌کنند.

مبنای وردپرس هیچگونه مسئولیتی در قبال خرید از دیگر وب‌سایت‌ها ندارد.

مشتری (کاربر): شخصی که در وب‌سایت مبنای وردپرس خریدی انجام می‌دهد و بابت دریافت محصول یا خدمات هزینه پرداخت می‌کند.

دپارتمان پشتیبانی: دپارتمان پشتیبانی مبنای وردپرس که از طریق بخش تیکت به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ خواهد داد. این دپارتمان همه روزه (به غیر از روز‌های تعطیل) از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۶:۳۰ پاسخگوی مشتریان خواهد بود.

قوانین و شرایط استفاده از محصولات و خدمات

تمام اطلاعات کاربران نزد مبنای وردپرس محفوظ خواهد ماند. مبنای وردپرس به هیچ عنوان لیست ایمیل یا اطلاعات کاربران را فاش نخواهد کرد.

هرگونه فروش و انتشار محصولات مبنای وردپرس در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی خلاف قوانین بوده و از مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.

محصولات آموزشی

تمامی محصولات آموزشی خریداری شده توسط کاربر باید در مورد مقرری که در صفحه توضیحات محصول ذکر شده به کاربر تحویل داده شود.

در صورتی که آموزش خریداری شده مطابق با سرفصل‌های ارائه شده در صفحه توضیحات محصول نباشد، کاربر می‌تواند از گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه استفاده کند. سرفصل‌های دوره‌ها بصورت کامل و دقیق در صفحه هر دوره ذکر شده.

قالب‌ها و افزونه‌ها

مبنای وردپرس موظف است بابت خرید هر قالب، یکبار نصب رایگان را برای کاربر بدون دریافت هزینه انجام دهد. حداکثر زمان نصب قالب ۶ ساعت بعد از ارسال درخواست نصب در ساعات کاری روز‌های غیر تعطیل می‌باشد.

محصول خریداری شده ممکن است با سایر افزونه‌ها و کد‌های استفاده شده در سایت شما سازگار نباشد. مبنای وردپرس مسئولیتی در قبال شخصی سازی محصول برای مشتری و یا حل مشکلات تداخل محصول با سایر قالب‌ها و افزونه‌ها نخواهد داشت.

مشتری می بایست جهت نصب رایگان قالب‌ها، یک هاست خام در اختیار پشتیبانان سایت قرار دهد. از آنجا که نصب افزونه‌ها بسیار آسان و با چند کلیک هست، نصب افزونه باید توسط کاربر انجام شود.

در صورتی که هاست ارائه شده جهت نصب رایگان قالب شامل اطلاعات قبلی باشد، این اطلاعات حذف خواهد شد و مبنای وردپرس مسئولیتی در قبال اطلاعات حذف شده نخواهد داشت.

متاسفانه وردپرس با هاست ویندوزی سازگاری کامل ندارد و برای کارکرد صحیح محصولات باید از هاست لینوکسی استفاده کنید. کنترل پنل هاستینگ شما باید سی پنل یا دایرکت ادمین باشد تا با وردپرس سازگاری کامل داشته باشد.

گارانتی بازگشت وجه ۷ روزه شامل مواردی است که محصول خریداری شده مطابق با توضیحات ارائه شده در سایت نباشد. عدم وجود امکانات مورد نیاز مشتری در محصول خریداری شده، شامل گارانتی بازگشت وجه نمی‌باشد. مشتری باید قبل از خرید اطلاعات محصول را بصورت دقیق مطالعه و بررسی نموده و در صورت وجود دمو، پیش نمایش آنلاین محصول را مشاهده کند.

مشتری می‌بایست برای حل مشکل، اطلاعات سایت خود را در اختیار پشتیبانان مبنای وردپرس قرار دهد. اطلاعات مورد نیاز شامل آدرس ورود به سایت و اطلاعات ورود به پنل مدیریت وردپرس و در برخی موارد، پنل مدیریت هاست می‌باشد. اطلاعات شما نزد ما محفوظ خواهد ماند.

کاربرانی که از سرویس میزبانی وب با منابع کم استفاده می‌کنند با مشکلاتی مواجه خواهند شد که در این صورت از طریق بخش پشتیبانی به کاربر اطلاع داده می‌شود، تا نسبت به تعویض هاست خود اقدام نمایند.

برخی قالب‌ها یا افزونه‌های حرفه‌ای نیاز به منابع مورد نیاز برای اجرا نیاز دارند و امکان نصب آن‌ها در لوکال‌هاست نیست.

موقع خرید قالب‌ها دقت داشته باشید تنها دموی قالب که در مبنای وردپرس مشاهده می‌فرمایید روی سایت شما نصب می شود. برخی قالب‌های فارسی شده، برای نصب سایر دموها نیاز به خرید کد لایسنس سازنده از سازنده اصلی دارند. تهیه لایسنس سازنده برای این موارد با هزینه کاربر خواهد بود.

برخی موارد تحریم شده توسط سرویس‌های خارجی روی محصولات و قابلیت‌های آنها تاثیرگذار خواهد بود که در این مورد بصورت اطلاعیه‌های عمومی روی سایت اطلاع رسانی خواهد شد. بدیهی است به دلیل تعداد بالای محصولات سایت، امکان طرح مشکلات تحریمی برای هر محصول بصورت جداگانه وجود ندارد.

گوگل مپ: API نمایش گوگل مپ قبلا بصورت رایگان توسط گوگل ارائه می‌شد اما اخیرا گوگل مپ استفاده از API را مبنی بر ارائه اطلاعات کارت اعتباری بین المللی کرده. بدیهی است که استفاده از نقشه گوگل و دریافت API ها برای استفاده در برخی قالب ها و افزونه ها به عهده کاربر می‌باشد.

همراه با برخی از قالب‌ها، افزونه‌هایی ارائه می‌شود که این افزونه‌ها همراه با قالب توسط سازنده آپدیت می‌‌شوند اما تضمینی برای آپدیت شدن افزونه‌ها توسط سازنده نیست.

محصولات مبنای وردپرس بصورت فایل‌های دیجیتالی به کاربران ارائه می‌شود. بدیهی است قالب‌ها و افزونه‌هایی که بصورت فایل در اختیار شما قرار داده می‌شود، ممکن است در آینده با نسخه‌های جدید وردپرس تداخل داشته باشند یا به دلیل وجود مشکلات از سایت حذف شوند. در این‌صورت هزینه پرداختی مشتری بصورت کد تخفیف بازگشت داده خواهد شد تا مشتری بتواند از محصولات جدید سایت استفاده کند.

لایسنس محصولات مبنای وردپرس

به ازای هر لایسنس، تنها پشتیبانی یک وبسایت انجام خواهد شد. امکان استفاده از یک کد لایسنس روی ساب‌دامین‌های مختلف و ساب فولدر‌های متفاوت روی یک دامنه وجود ندارد.

محدودیتی در تغییر لایسنس دامنه وجود ندارد. برای تغییر دامنه لایسنس مشتری می‌تواند از پنل کاربری مبنای وردپرس اقدام به غیر فعال کردن سایت‌های قبلی نماید.

تبصره: محدودیتی برای نصب لایسنس‌ها روی سیستم های محلی localhost نیست.

شرایط فورس ماژور

از آنجایی که فایل‌های وبسایت مبنای وردپرس بصورت دیجیتالی در اختیار کاربر قرار داده می‌شود، لازم به ذکر است که کاربر همواره بایستی فایل‌های خریداری شده را دانلود نماید تا در صورت ایجاد شرایط فورس ماژور و حوادث غیر قابل اجتناب مانند سیل، زلزله و موارد طبیعی در محل استقرار تیم و یا دیتاسنتر میزبان اطلاعات سایت، مشکلی از بابت دسترسی به فایل خریداری شده نداشته باشد. بدیهی است در صورت بروز چنین شرایطی امکان ارائه سرویس و خدمات‌دهی به کاربر وجود نخواهد داشت.

کاربر با خرید محصول از وبسایت توافقنامه فوق را تایید کرده و نیازی به اخذ امضای فیزیکی از کاربر برای تایید موارد فوق نیست. خرید کاربر از وب‌سایت به منزله قبول قوانین و مقررات مندرج در این صفحه می‌باشد و این صفحه با امضای الکترونیکی موجود در صفحه تسویه‌حساب، مورد تایید کاربر قرار می‌گیرد.

تغییرات توافقنامه: مبنای وردپرس حق هرگونه ویرایش و تغییر در این توافقنامه را برای خود محفوظ می‌دارد. خریدار می‌بایست برای اطلاع از قوانین جدید همواره پیگیر این صفحه و موارد مندرج در آن باشد.