ابزارها در وردپرس


ابزارها در وردپرس

وردپرس سه ابزار برای کاربران خود قرار داده است که امکان کپی ، ویرایش و منتشر ساختن مطالب از سایت های دیگر آسان و به راحتی صورت گیرد و از طریق این ابزارها از اطلاعات خود بک آپ تهیه نمایید و یا از بک آپی که از سایت خود تهیه کرده اید ، استفاده کنید و اگر شما بخواهید اطلاعات موجود در سایت خود را به سایت دیگر انتقال دهید این کار به کمک ابزار ها امکان پذیر است .

ابزارها در وردپرس

برای دسترسی به ابزارها در وردپرس باید وارد پیشخوان و مدیریت آن شوید و از آنجا ابزار ها را انتخاب کنید در اینجا شما با سه گزینه مواجه خواهید شد که به توضیح آنها می پردازیم .

ابزارهای در دسترس

وارد این گزینه شوید اولین کلمه ای را که مشاهده می کنید مخابره کنید این ابزار خیلی کاربردی است اگر چگونگی کار با آن را بلد باشید همانطور که گفته شد با استفاده از این گزینه می توانید مطلبی را کپی و ویرایش و در سایت خود منتشر کنید

مخابره کنید در این صفحه توضیحاتی در اختیار شما قرار داده شده است ولی حال چگونه باید این کار را انجام دهیم ؟ زمانی که وارد این صفحه شدید روی دکمه مخابره کنید کلیک راست نمایید و از گزینه ها ، گزینه Bookmark this Link را انتخاب کنید با این کار مخابره کنید در لیست علاقه مندی ها قرار میگیرد حالا وارد سایت مخاطب مورد نظر خود شوید و بخشی از محتوا را کپی کنید بعد از اینکه متن را انتخاب کردید روی مخابره کنید ، کلیک کنید ، بعد از کلیک شما یک کادر محاوره ای برای شما باز می شود که همان صفحه ارسال نوشته سایت شماست حالا متن کپی شده را با با متن خود ادغام کنید و منتشر کنید .

برگردان دسته ها و برچسب ها

در این قسمت اگر تمایل داشته باشید دسته ها و برچسب ها را به یکدیگر تبدیل کنید به بخش درون ریزی رفته و مبدل خود را انتخاب کنید .

درون ریزی

وردپرس امکان را برای کاربران خود به وجود آورده است تا به سادگی از سیستم های وبلاگی دیگر به وردپرس مهاجرت کنید در ابتدا از اطلاعات و مستندات خود خروجی تهیه کنید و به قسمت درون ریزی وارد شوید و در اینجا سیستم مورد نظر خود که وردپرس است را انتخاب نمایید سپس وارد صفحه ای می شوید که در آنجا از شما در خواست میشود فایل خود را با پسوند WXR را در اینجا وارد کنید کافی است شما این فایل را که حاوی پست ها ، صفحات ، دسته ها و … می باشد را انتخاب و اطلاعات را در سایت خود درج نمایید .

برون بری

این قسمت دقیقا برعکس درون ریزی می باشد به این گونه است که اگر شما بخواهید محتوای سایت خود را درون سایت دیگر درون ریزی نمایید کافی محتوا را از این قسمت برون بری کرده و در سایت دیگر درون ریزی نمایید .

از ابزار های درون ریزی و برون بری می توانید برای گرفتن پشتیبانی و بک آپ استفاده کنید .

پیشنهاد مطالعه : چگونه با افزونه UpdraftPlus از وردپرس بک آپ بگیریم ؟

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پارس وی دی اس