آموزش برچسب ها در وردپرس

بازدید : 19
نویسنده : خانم نوروزی
1 رای2 رای3 رای4 رای5 رای
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردین , ۱۳۹۶
آموزش برچسب ها در وردپرس

برچسب ها یکی دیگر از گزینه های مهم وردپرس است که در زمینه سئو نیز بسیار کاربردی می باشد برچسب ها کمک بسیاری به ما در دنیای مملو از اطلاعات اینترنت می کند در نظر بگرید که شما به دنبال مطلب و اطلاعات خاصی هستید پیدا کردن آن بین این همه محتوا و اطلاعات کار سخت و دشواری است پس این برچسب ها یا tags هستند که به یک نوشته مرتبط شده و اطلاعات و نوشته های مرتبط با درخواستن ما را در اختیار قرار می دهند .

مثالی در جهت درک بهتر برچسب ها

فرض کنید شما سایتی مربوط به موبایل و تبلت را دارید در حال گذاشتن پست های مختلف در این سایت هستید در قسمت برچسب ها عبارت هایی مانند بهترین گوشی ۲۰۱۶ ، گرانترین گوشی ، ارزانترین گوشی ، گوشی جدید و …  را وارد می کنید در واقع این عبارات و یا کلمات به پست و نوشته شما مرتبط شده است و در صورتی که کاربران چنین عباراتی را در گوگل سرچ کنند پست شما نیز یکی از نتایج جستجو خواهد بود .

آموزش برچسب ها در وردپرس

برچسب ها نیز مانند دسته ها می مانند ولی با این تفاوت که دسته ها شکل کلی مطالب را از هم جدا می کند و برچسب ها محتوا ها و اطلاعات را با کلمات کلیدی و اختصاصی از یکدیگر مجزا می کند این برچسب ها با متن و محتوا شما ارتباط دارند و می توان گفت پرکاربردترین کلمات و یا عبارات در متن شما را شامل خواهند شد.

برای آوردن بخش برچسب ها کافی است روی نوشته ها کلیک کرده و از زیر مجموعه آن بر روی برچسب ها کلیک نمایید . همانطور که می بینید این قسمت شباهت بسیاری به قسمت دسته ها دارد و همه گزینه ها در بخش آموزش دسته ها در وردپرس گفته شده است در اینجا برچسب های مورد نظر خود را وارد می کنید . ولی قسمت مهم تر اینجاست .

شما در قسمت افزودن نوشته ها در سمت چپ قسمتی به نام برچسب ها را مشاهده می کنید که اینجا همان جایی است که شما باید کلمات کلیدی و عبارات مورد نظر خود را که برای یک پست مهم و اساسی می دانید را می توانید وارد کنید از آن پس این کلمات به متن شما وابسته و مرتبط خواهد بود .

جایگاه برچسب ها

برچسب هایی که به نوشته ها اختصاص می دهید دارای تعداد بخصوصی نیستند و تعداد آنها بستگی به خود شما دارد این برچسب ها با توجه به نوع قالب شما در سایت نشان داده می شوند ولی اصولا در انتهای نوشته قرار می گیرند .


مطالب مرتبط

تیتر ها در محتوای سایت

تیتر ها در محتوای سایت

همانطور که در مطالب قبلی بر روی محتوا و تاثیر آن بر سئو تاکید بسیاری

مطالعه بیشتر
انتخاب آدرس نوشته مناسب برای سئو بهتر در وردپرس

انتخاب آدرس نوشته مناسب برای سئو بهتر در وردپرس

همه ما کلماتی را بعد از url مشاهده کرده ایم که آن را با عنوان

مطالعه بیشتر
رعایت ۵ نکته برای موفقیت در تجارت اینترنتی

رعایت ۵ نکته برای موفقیت در تجارت اینترنتی

امروزه یکی از انواع تجارت، تجارت الکترونیک می باشد که به سرعت رو به پیشرفت

مطالعه بیشتر
افزونه Username Changer برای تغییر نام کاربری در وردپرس

افزونه Username Changer برای تغییر نام کاربری در وردپرس

یکی از تدابیر امنیتی توسط تیم پشتیبانی وردپرس بر روی آن اعمال شده است حذف

مطالعه بیشتر

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از

ایمیلت رو وارد کن ، قالب و افزونه جایزه بگیر