آموزش وردپرس ، قالب وردپرس ، افزونه و سئو وردپرس با مبنای وردپرس | پایه و اساس وردپرس

ثبت‌نام برای این سایت

خالی

کلمه عبور شما می بیاست حداقل 6 کاراکتر طول داشته باشد. برای آنکه کلمه عبور قوی تری داشته باشید , از حروف بزرگ , کوچک , اعداد و کاراکترهای که در ادامه می توانید بهره ببرید. !@#$%^&*()


مبنای وردپرس تمام تلاش خود را می کند تا رضایت خاطر را برای تمامی همکاران و علاقه مندان به وردپرس و صد البته کاربران خود به ارمغان بیاورد ، در بعضی از موارد به دلیل عدم آگاهی سوء تفاهم هایی پیش می آید که این امر را نقض می کند از این رو شما باید بپذیرید که تمامی فعالیت هایتان به عهده شماست . البته در تمامی موارد سعی ما بر حمایت از شماست .


قوانین مبنای وردپرس تابع قوانین کشور عزیزمان ایران میباشد و در هر زمان که این قانون تغییر کند قوانین مبنای وردپرس نیز تغییر خواهد کرد .
قوانین ما شمال موارد زیر بعلاوه قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشند .
1- مبنای وردپرس این اجازه را دارد تا کاربری شخصی را که در نظم وب سایت و سیستم فنی اختلال ایجاد کرده است را بدون اختار قبلی لغو کند .
2- در تمامی فعالیت ها مبنای وردپرس صرفا به عنوان معرفی کننده و میزبان تبادل میباشد و هیچ گونه مسئولیتی را در قبال عوابق رفتار کاربران ندارد .
3- کاربران مبنای وردپرس در صورت خرید از این وب سایت حق فروش کامل محصولات خریداری شده و یا دانلود شده را ندارند مگر اینکه از طریقی به مدیریت اطلاع رسانی شود .
4- تمامی مطالب محفوظ می باشد کپی برداری از آن تنها در صورت اطلاع قبلی مجاز می باشد .
5- کاربران مبنای وردپرس این اجازه را دارن تا برای ارتقاء سطح فعالیت درخواست دسترسی بالاتری را داشته باشند و پس از تایید مدیریت به آنها مجوز های لازم داده خواهد شد .

نوزده − 4 =

تائیدیه ثبت نام به ایمیل شما ارسال می شود.


← Back to آموزش وردپرس ، قالب وردپرس ، افزونه و سئو وردپرس با مبنای وردپرس | پایه و اساس وردپرس